Her donör dünyayı değiştirebilir

Daha liseye giden lösemi hastası Gizem Çınar bu hastalıktan dolayı hayatını kaybetti o hayata tutunamasa bile onun gibi hasta olan binlerce kişi var ve belki onların hayatını kurtaracak olan kişi sizsiniz. Sadece bir tüp kanla bir insan hayatını kurtarabilirsiniz. Türkiye'de çok az donör var ve bu da ilik bulunmasını zorlaştırıyor maalesefki. Lütfen bir tüp kanla lösemi hastalarının sağlına kavuşması için yardımcı olun. En azından bu bir insanlıktır ve hala insanlığınızı kaybetmediniz değil mi?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• bende kanseri yenmiş biri olarak senin anlatıklarının noktasına virgülüne kadar katiliyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet insanlarımız duyarsız. Gercekten de güclü insanların destek vermesi gerekiyor :(

1|0
    0|0
  • kesinlikle katılıyorumm.. donör olmak lazım ço kbişi kaybetmiyoruzzz zatenn..

1|0
    0|0
  • Güzel bir soru olmuş tebrik ederim.

1|0
    0|0
  • OKTAR BABUNA TOPLAMIŞTI SONUÇ .. HEPSİ AMERİKADA BİR VERİ BANKASINDA BİR KAÇ MİLYON DOLAR LAZIM GETİRMEK İÇİN 150000 CİVARI ÖRNEK VAR ELLERİNDE

0|0
    0|0
    • Kuzenimin çocuğu lösemi hastası ve getirtmek için bir kaç milyon dolar değil en fazla on bin lira falan gerekiyor ki onu da lösevden yardım alınarak yapabilirler ki türk milletinin yardıma ihtiyacı olan birine sırt çevirdiğini görmedim

• Ülkemizde daha bu tahliller için gönderilen yardımlar cebe indirilirken onların getirtilmesinde kullanıcalak paraları düşünemiyorum...

• ben lösemilere dönörlük yapmak istesem nerden müraccat ederim

0|0
    0|0
  • bencede donör önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben veremiyorum belli bi kiloda olmak gerekiyor falan ama güzel konu acmışsın

1|0
    0|0
  • tebrik ederim güzel söylemişsin.

Hasta olmayan bilemez..

0|0
    0|0
Yükleniyor...