Bu gruplardan kimler çıkar? ( Avrupa ve Şampiyonlar Ligi içerir ) ?

Şampiyonlar Ligi.

1- Benfica
2- Atletico Madrid
3- GALATASARAY
4- Astana

Galatasaray Astanayı 2 kez yener, 1 benfica galibiyeti, 1 Atletico Beraberliği olursa. 2. ci olarak çıkar
- - - -
Avrupa Ligi

1- Ajax
2- Celtic
3- FENERBAHÇE
4- Molde

Fenerbahçe Moldeyi 2 kez yener, Celtic ve ajax'ı 1 kez yener ise rahatlıkla çıkar.
- - - -
1- S. Lizbon
2- BEŞİKTAŞ
3- L. Moskova
4-Skenderbeu

Beşiktaş Skenderbeu'yu 2 kez yener, L. Moskovayı 1 kez yener, Lizbon ile berabere kalırsa 2. ci olarak çıkar.
- - - -

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray hakkinda gozunuzu seveyim onu yener bu kadar puan alir demeyin. Gecen sene anderletchten 6 puan cepte deniliyodu😄 sonra gorduk olanlari

0|1
    0|0
    • Sorma bacım ya :/ Futbol yinede şans oyunudur, göreceğiz :)

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray'ın ilk ikiye girebileceğini tahmin etmiyorum. Atletico Madrid Galatarasay'dan çok daha iyi. Gerçi bazı oyuncular gitti ve yenileri geldi. Bu durum biraz dengesizlik yaratır ama Atletico Madrid Galatasaray'dan çok daha iyi bir takım. Benfica'da ana iskelet bozulmuş olsa da hala çok iyi oyunlar var. Kadroları kaliteli. Galatasaray'ın sorunlu defansı başına iş açar. Herkes Astana'yı küçümsüyor ama bir atılım içerisindeler. Çantada keklik değiller. Madrid'ten uçakla 11 saatte varılan bir şehirden bahsediyoruz. Galatasaray bu haliyle ancak 3. olur.

Fenerbahçe'nin grubunda Ajax eski Ajax değil ama her zaman tehlikeli. Belli bir kültür var. Fas asıllı forvetleri çok golcü. Yine iyi oyuncular hazırlıyorlar ama takımda bazı sorunlar var. Celtic ise berbat bir vaziyette. Defans evlere şenlik. Eski Celtic'den eser yok. Maçlar sonunda ne olmuş bu Celtic'e denilecek. Molde'yi uzun süredir seyretmedim ama onlar da mayın takım. Her an sürpriz yapabilir. Bence Fenerbahçe ilk ikiye girer.

Beşiktaş'ın grubu tam çok bilinmeyenli denklem. Birinci de olabilir dördüncü de. Ben tahmin yapamam.

0|2
    0|0
    • Gerçekçi ele almışsın olayı, yinede güvenelim takımlara.

• Elbette gerçekçiyim. Hayallere göre yaşamıyoruz değil mi.
      Güvenmek ve isteklerimiz ise ayrı bir şey. Gönül ister ki Galatasaray Şampiyonlar Ligini kazansın. UEFA finalini de FB - BJK oynasın.

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bütün temsilcilerimiz gruplardan çıkar

0|1
    0|0
  • Yalnız çok fena rakipler gelmiş fenerle Beşiktaşa

0|1
    0|0
  • galatasarayın işi yaş bence ortalık karışık onlarda hamzamı burak mı bir belirsizlik var gruptan çıksa bile önü açık değil gibi.

0|2
    0|0
    • Bende güvenemiyorum takımıma, işte böyle gruba düşünce insanın umudu artıyor.

Ben psg real falan bekliyordum.

Erkekler Ne Diyor 10

• Gs zor çıkar hatta çıkamaz dua etsinler de üçüncü olsunlar gelip hemen yorumda çirkefleşmenize gerek yok oynadığı futbol ortada
    Fener çıkar rahat çıkar takım çok iyi ancak hala ortada takım futbolu yok bireysel herkes
    Beşiktaş çıkabilir futbol olarak oyunu iyi takım oturmuş güzel top oynuyor ancak şenol hocanın futbolcuların mevkileri konusunda kimin nerede oynadığı konusunda biraz daha kararlı ve bilgili olması lazım maç ortasında bile çokça pozisyon değişikliliğine gidildi

1|1
    0|0
    • fener ile beşiktaş çok rahat çıkar, o kadar transfer yaptılar bir işe yarasınlar.

Bizim sağ bek, stoper, forvet transferleri yapılsa biraz olsun rahatlardık. Ön libero ve sağ kanadı söylemiyorum bile. Şu durumda rahat 5 transfere ihtiyacımız var.

Ama şans ya, olur mu olur. Benfica'ya karşı oyunumuz çok önemli. Onlara vereceğimiz her puan, bizim aleyhimize.

• Lig tv'yi geri vereceğim :D 2 gün içinde adam akıllı transfer olmazsa lig tv İPTAL ! .

Baktın takım iyi gidiyor, ocak ayında taahhütsüz paket yaptırırız gibime geliyor.

Bak sende biliyorsundur ki ; bizi muslera ve sneijder taşıdı. Şimdi sneijder etkisiz, Muslera'da hatalı goller yediği için takım oyunu kendine çeviremiyor. Ben bu kişilerde suç bulmuyorum, takımdaki kişiler yüklerini bu kişilere yüklemesine kızıyorum.

• Bak katılıyorum ona işte muslera ve sneijder ne öyle bu sene ya hele hele sneijder bildiğin türk olmuş bildiğin sabri olmuş şok oldum valla :D Takım kendine gelmeli ama ne demiş hamza hamzaoğlu takım içi dengeler önemli :D :D O yüzden burağı kesmiyor ya şaka gibi ne diyelim izleyip görelim :)

• Beşiktaş ve fb çıkar
    Gs üçüncü olur

0|1
    0|0
    • 2 gün var, bu beceriksiz yönetim transfer yapamazsa, senin dediğini bende diyeceğim.

• Galatasaray cikar gruptan bakma sen burdaki barzolara. Fener besiktas ciksa nolur cikmasa ne olur. Cerez kupasi.

0|1
    0|1
    • Kupamız var ya, çerez de bakalım renktaş :D

• Olum bizim zamanimizda ki uefa ile simdi ki bir mi.. Eledigimiz takimlar ike simdi katikan takimlar bir mi allasen.

• 3 takımımızda gruptan çıkar ben eminim

1|1
    0|0
  • Fenerbahçeye bence kuralarda büyü yapılıyor arkadaş

0|1
    0|0
    • Ajax ve Celtic ekol takım ama yinede fenerin şu an ki kadrosu bu gruptan geçmeyi yetecektir.

Bunu bir galatasaray'lı olarak rahatlıkla söyleyebilirim.

• galatasarayım 11 puanla gruptan 2. cıkar fenerbahçe 15 puanla 1. cıkar bjk da 11 puan alır

0|1
    0|0
    • Maşallah, fener 1 mağlubiyet alacak diyorsun. Hadi bakalım :D

• ajax bu yıl kötü celtic de eski celtic değil 1 yenilgi verdim işte fenere bu gruptan cıkamazsa yuh yani. Galatasarayın işi hiç belli olmaz 11 yazdım ama bir bakarsın sürpriz yapıp 1. cıkarız gruptan, transfere ve bizim topcuların performansa bağlı

• 3 takım da gruplarında 3. olacak. görürsünüz.

0|1
    0|0
    • xper kazan diye +1 verdim. Takımlara güven ;)

• Madrid 6 atacak

0|0
    0|0
  • Beşiktaş 2. Olarak çıkar Galatasaray 2. Olarak çıkar Celtic formda ajax form düşüklüğü yaşıyor ordan Fenerbahçe yararlanırlasa 2. Olarak çıkar kısacası 3 takımda 2. Olarak çıkar ama 3 takımın da 1. Olarak çıkabilir de yani ama kesin çıkarlar belki ajax toparlarsa Fenerbahçe çıkamayabilir

0|1
    0|0
    • Şu durumda 3 takımda çıkması lazım, en kötü galatasaray 3. cü olur. Fener ile beşiktaşın koltuğu sağlam.

• Beşiktaş 2. Olur Fenerbahçe ye sağlam diyemem Galatasaray'ın fikstür avantaj ı var

• Ummadık taş yarar baş diye bir söz var :) İşte o oşay olmazsa dediğin galibiyetleri almaları lazım. Adını duymadığın takım bazen öyle bir oyun sergiliyor ki sanki barcelona kadrosu. Herşeyin hayırlısı ama bu kadrolarla uefa, şamp. Ligi felan yalan olur en azından gruptan çıkılabilir :)

0|1
    0|0
    • celtic ile ajax evlerinde canavar kesiliyorlar. Kağıt üstünde fener ile beşiktaş belli :)

Galatasaray ise Allaha emanet :D

• Aynen öyle :D Galatasaray bu sene adam gibi bir kadro kuramadı gibi sanki ama hamza hoca aynı fatih terim gibi maşallahı var :)

Yükleniyor...