Erkek arkadaşım bana yalan söylüyormuş, ayrılmalı mıyım?

meraba erkek arkadaşım çalışmak için şehir dışına sık sık konuşuoruz hatta mektup bile atıo :) bugün mektubu geldi 2 sayfa mektup yazmış mektupta hem geleceğimizden onun hayatında oluğum için teşekkür etmş iiki benimsin iiki benimlesin iyiki varsın iyiki beni bekle para biriktirip gelip düğün yapacaz ailemin yanına git istemedğim şeleri yapma yazmış.. bugünde rast gele facede onun eski eşinin ablasının resimlerine baktım facede erkek arkadaşım eski eşi ve oğlu 3 ünün resmini koymuş oğlunun doğum günüymüş ve eski eşiyle aynı ortamda yanyana bu resimde 2012 şubatta çekilmiş ama 2 temmuzda koymuşlar faceye erkek arkadaşımdan bunun için ayrılmaı düşünüorum bana yalan sölemiş görüşmüorum dierek :( sizce ayrılmalımıyım.. ilişkimiz 2.5 yıl olu bu arada

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Direkt olarak ayrilmalisin,arkana bile bakma.

Senin iliski ilgili bunlar olmasa dahi bilmedigin cok onemli noktalar var .

Birinci iliski denge demektir DENGE Erkek ve KADIN arasinda denge/ yasta denge /medeni durumda denge/egitimde denge /mali guclerde denge /aile yapilarinda denge vs

Soylermisin daha once evlilik yasamis bir erkekle senin ne isin olur ?

Esinden ayrilmis veya ayrilmamis bir kisi ile senin ne isin olur birak onunla esinden ayrilmis DULLAR ilgilensin sana ne.

Evet hani sende belki zorlarsan olur anladigim kadari ile her kadin her erkekle olabilir iliski kurabilir hatta mutlu olabilir gibi bir yargin var ama bu kulliyen yanlis bir takim sartlar olmadan bu is zor evet boyle maalesef gercek bu degil

Uyan lutfen

Ayil lutfen

gercegi gor lutfen

kendine olan saygin en buyuk gucundur.

saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Burada çok gaz verirler. Kulak asmayın.

Ona söyleyin böyle böyle uygun dille. "Benim güvenimi kırma da ne yaparsan yap" gibi laflar edin. Yalandan uzak durmasını, yalanın bir fayda getirmeyeceğini anlatın. Tavrına göre uzun ve kısa vadede karar verirsiniz.

1|1
    0|0
  • yha belki o sen üzülme diye yapmıstır bence ayrılma aradan o kadar zaman geçmiş azıcık deger verdiysen unutamassın kimse kimseyi unutamaz yokluguna alısır. ayrılma derim. çoçuk sana asık senın ıcın calısmaya gıtmıs dugun yapacak dedine göre bence seni seviyo ve 2.5 yıl geçmiş yazık olr ayrılma derim otr yüz yüze konus gelince

0|0
    0|0
  • senin kararın saygı duyalım biz sadece

0|0
    0|0
  • bence ayrıl

0|0
    0|0
  • bu kadar basit mi herşeyi silip atmak iyice sor araştır bakalım

0|0
    0|0
    • araştırdım hatta bugün erkek arkadaşımın ablasının yanına bile gittimm bu resmi çıkarttırdım zarfın içine koyacam ve kağıda sadece bitti yazacam .. telimde kapalı açma gb bi nietm yokk

• bende sana az öze gel diorum haniii :))

• yani arkadasım aç konuyu açık açık söyle bu gördüklerini bunların ne demek oldugunu sor böyle mi seviyormuş seni

• kardeşim şöyle düşün eşini sevmiyoki seninle ama çocuk bu başka bişey değil ondan olan bir can onu görmek isterki her daim buna izin vermelisin korktuğu için söylememiştir bence

0|0
    0|0
  • owww uzun bi süre bence haksızlık etmiş olursun doğruyu kendisi söyleyecektir

0|0
    0|0
  • eskiyi bırakamaz kolay kolay mutlaka görüşecektirr.. senide yedek tutuyordur

1|0
    0|1
  • facede eşine sorabilirsin

0|0
    0|0
    • eşi hala bunu sevio dönmesi için büyü bile yapmışş.. abuk subuk konuşurr

• yani ayrılmana gerek yok, bişey varsa zamanla ortaya çıkar zaten

• bişi olduğunu sanmıorum eski eşi unutamıo sadece bunu..

Kızlar Ne Diyor 4

• Önce otur konuş.Çocuğuyla vakit geçirebilir ama annesiyle irtibatını kesmesi gerekirdi.Mazeretini sunsun ona göre karar ver.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle ayrıl canım bence baya büyük bi yalan sölemiş.onun için küçük bi durum olabilir ama bence sana sölemeliymiss.

0|0
    0|0
  • ilk önce bi konuş..neden yalan söylemiş...aldığın cevap n olursa olsn ayrılmanı beklerim.çnkü senden bunu saklmışsa başka herşeyi de saklayabilr.. uzak durmalsın..ama gerçekten pişman olmuşsa değişir..çnkü pişman olan erkek her zmn iyi dir

0|0
    0|0
  • Önce onunla konuş hemen bitirme mutlaka bir açıklaması vvardır. Seni seviyor demekki seninle bir çırpıda bitirme bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...