Bu şekilde diyet yapıyorum sizce nasıl?

Sabah 11de kahvaltı yapıyorum. Kahvaltıda 1 tane haşlanmış yumurta, peynir, zeytin, domates salatalık, 1 dilim çavdar ekmeği.
Saat 13.30 da 1 sat yürüyüş yapıyorum.
Saat 15.30 da yulaf ezmesini 1 bardk sütle karıştırıp yiyorum. içine muz fındık katıyorum.
Saat 18.30 da 1 kase çorba. salata yogurt. sebze yemeği. sebze yemeği yoksa haşlanmış tavuk
Saat 20.00 da 1 saat yürüyüş yapıyorum.
Eve geldiğimde de hiç bişey yemiyorum

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• kilo? boy? yaş? iş? hastalık?

akşam 20 den sabah 11 de kadar hiçbir şey yemiyor musun? bu doğru değil, hipoglisemiye nden olabilir..

miktar olarak bu şekilde beslenmen genel itibarıyla sana kilo kaybettirir, ama sana uygun olan beslenme modeli bu mu bilemem

0|0
    0|0
    • Gördükçe sorun yok =))

• Boyum 1.55. Kilom 51. Hedefim 45 yda 46 kilo olmak. Öğrenciyim mezunum yani evde çalışıcam :) bir hastalığımda yok. Evet gece 8den 11e kadar hiç bişey yemiyorum bazen çok içim bayılcak gibi olduğu zaman 10 tne felan leblebi yiyorum yda azıcık ekmekle peynir yda azcık meyve felan. ama nadiren.

Hipoglisemi hastalığı noluyo

• kilo vermene gerek yok senin, düzenli beslenmelisin

En İyi Kız Görüşü

• Bence baya katı

0|0
    0|0
    • yemek beni hiç zorlamıyoda bacaklarım agrıyo artık o kdar yürümekten :(

Erkekler Ne Diyor 4

• hahahaha abi guluyom size yaa 😂😂😂😂 bende oyle birsuru diyet yaptim ayda 3 kilo verdim en fazla ondanda 5 kilo alarak ciktim yemeye yemeye 4 ayda 20 kilo verdim en iyisi bu

0|0
    0|0
  • @voluptuous Usta bir baksana müşteri geldi

0|1
    0|0
  • Diyetle olcak iş değil.

0|0
    0|0
  • Kilon boyn kac

0|0
    0|0
    • 1.55 boyum. kilomda 51. 45 yda 46 kilo olmam lazım

Kızlar Ne Diyor 4

• İyiymiş.

0|0
    0|0
  • duyumlarima gore peyniz diyet icin uygun degil bende 60 kiloydum şu an 52 kiloyum ve kilo alamiorum ;(

0|0
    0|0
    • Ne diyet için uygun değil anlamadım canım? sen nasıl zayıfladın?

• bnde cok seviyorum peyniri tamamen kesemedm ama cok az yedim yani oyle yapablrsn en faydalisida su ve mutlaka bitki cayi al kendn demle hazrlari ise yaramiyor

• aynen canım bende az yiyorum peyniri ama çok seviyorum. bitki çayı hiç yapmıyorum ya tatlarını beğenmiyorum hazır zaten hiç güzel olmuyo. aktardan alırım ama sen hangisini öneriyosun çok beğendiğin bir çay var mı

• cok iyi en gec 1 ay sonra emeginin karsiligini görürsün :D

0|0
    0|0
    • ya yemek beni zorlamıyoda günde toplam 2 saat yürümek beni biraz zorluyo bacaklarım agrıyo yani :S

• Yine iyi yapiyorsun ben isten cikinca mayisiyorum yürümek falan istemiyorum :D

• Sabah kahvaltın devlet diyetisyenlerin aynısı nereyse

0|0
    0|0
Yükleniyor...