Arkadaslar yardim edin lutfen. ... Kizlar kas yapamaz mi? Yapanlar nasil yapiyor?

ARKADASLAR SPOR SALONUNA GİTMEYE BASLKADİM. Antrenorler de hep ayni seyi soyliuyor. Yanlis anlamayin kas yapma gibi amacim hic olmadi. Kesinlikle istemiyorum. Kas yapmaktan korktugum icin soruyorum zaten bu soruyu. Sizcede sacma degil mi? Hocaya dedim ki ; "bu agirliklari yapmasamn olur mu? " o da bana ; "yaparsan daha iyi olur. " ben sordum. kas yapmam degil mi diye o da kizlar kas yyapamaz zaten dedi.. Ben de neden dedim o da erkeklik hormonu olmadigi icinmis e peki yapanlar var dedim oida disardan bunun icin gida takviyesi aliyorlarmis. Oyle yapiyoirlarmis. Benim sikilasmam icin mis peki sikilasma nassil oluyo kasla ne farki var. Ben gorunurde biresey olmasini kesinlikle istemiyorum fikir onerin. sizcede kizlar kas yapmiyoir mu? Ben birciok kasli kiz goirdum. Onlar nasil yapiyor ki?

• Kizlar kas yapar. Ufak olsada yaparsin agirlik calismalariyla ister istemez
    81% (13)54% (7)69% (20)Oy Ver
  • Yok ya yapamazsin bence. dogru soyluyorlar
    19% (3)46% (6)31% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yapar tabikide ama kız dediğinin ne inceliği zarifliği olur. Ne o öyle ırgat gibi her yeri kas içinde kız!!!

2|0
    0|0
    • Aynen bende tam bunu kastediyorum. kas yapmayi hic bir sekilde istemiyorum acaba ister istemez olur mu diye merak ettim yoksa kas yapmaktan korktugum icin soiruyorum aciklamadada belirttim zaten. Benim tek isttedigim fazla kilolardan sarkmayi engelliyerek kurtulmakj. tesekkurlerfikrin icin

• Yok ya estafurullah :) aksine birilerine her ne konuda olursa olsun, yardım edebilmek hoşuma giden birşey.

• Ne guzel :) cok tesekkurler

En İyi Kız Görüşü

• Kas yapmazsın. Onlarla vücudun sıkılaşır ve daha fazla kolari verirsin. Hem sana verilen ağırlıklar kas yapacak kadar fazla değildir.

0|0
    1|0
    • Tesekkur ederim bak bu yorum isime yariyacak cok tesekkurler :) bunlari degerlendirecegim

Erkekler Ne Diyor 5

• ya şu kas yapmaktan korkuyorum muhabbetine hastayım zaten * , biz yıllarımızı veriyoruz bişeyler yapalım diye köpek gibi antrenman köpek gibi beslenme. millet başlık açıyor kas yapmaktan korkuyorum, nolur yapın nolur yapın da ben de göreyim anasını satayım, kas yapmak bu kadar kolay bir olay değil şunu bir çözemedi millet

3|0
    0|0
    • Ya kardesim benim savundugum sey de ayni. Ben zaten erkeklere kasi cok yakistiriyorum. ve ben dediklkerinin aksine bir sey soylemiyorum, kas yapmak kolay diye savunmuyorum ki. Gayette biliyorum zorlugunu ve gayette saygi duyuyorum usttelik erkeklerrede cokta yakistiriyorum. Ben sadece ogrenmek ona goree agirlik calismayi birakmak istiyorum agirlik yapmamin tek nedeni hocanin da demis oldugu uzere. Altta ufak bir doku olusturup sarkmayi onlemek... ben asiri kiloluyum spor salonundaki amacim kilo vermek. Ve sarkmayi onlemek. Sadece olurda olur bellimi olur diye ogrenmek. Dusuncelerinizi degerlendirmnek istedim. Herkes neden boyle bir tavir koyuyor hic anlamiyorum. Zaten agirlik calismamin uzerine suanda kolum ve bel bolgem incindi heralde. kireclenmne tutulma gibi seyler oldu hareket dahi ettiremiyorum kolumu belimi , insan gibi. Zaten vucudum cok hassas. aniden olunca boyle oldu sanirim. Ben deli gibi siserim kas yaparim demiyorum kasin en ufagina dahi tahammulum yok bu yuzden soruyorm

• Neden kas yapamayasın? Var gittiğim salon da gayette kaslılar :) Hele bir kız gördüm beni iki büklüm eder

2|0
    0|0
  • Kas yapmaktan korkan ve buna rağmen spor salonuna giden kişi?

1|0
    0|0
    • Spor salonlari sadece kas yapmak icin mi? Bunu bir dusunmeni oneririm. benim spor salonuna gitmekteki amacim kilo vermek. bir seyleri anlamadan neden yargilama pesindesiniz anlamiyorum. Fazla kilolardan kurtul mam ve sarkmalari engellemem gerek. bu kadar basit birseyi niye buyutuyorsunuz hic anlamiyorum. Usttelik burada soru soran benim. Eger yargilayacaksaniz yararli bir yargilama yapin. Daha soruma bile cevap vermiyorsunuz. Elestirilere acigim ama bu sekildede degil !. Burada soruya soruyla karsilik vermenizide cok yersiz buluyoirum.

• Uzun uzun yazan ben değilim, sensin.

• Uzun yazmakla ayni sey degil. Yazip durma diyorum. Cik git. rahatsizlik verip durma.

• kaslı kız itici

1|0
    0|0
    • Evet aynen oyle, benim dedigim sey de bu.

• Emin ol cok daha guzel gozukursun sakin ol bir muscle fitness dergisi al kadinlara bak ya da Paige Hathaway e bak sakin korkma.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaparsında kaldıracağın ağırlıkta önemli

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim fikriniz icin.

• Antrenmrlerine Allahtan sabır diliyorum. Ne çok soru soran bir kızsın be 😳

0|0
    0|0
    • Ya sonucta tereddutlerim var ve ben oraya sorunlarimi gidermek icin gidiyoirum bu da onlarin isi. Nesi var ki sorularimin ogrenmek hakkim. ben spor salonuna sus pus durmak icin gitmiyorum ki. Ogrenice! m bende ona gore davranicam. Kusura bakma ama soru sormam en dogal hakkim bilmedigim seyleri sap gibi bekleyerek degil sorarak ogrenebilirim ancak anliyor musun? Bu kadar anlayissiz olmayin lutfen. zaten spor salonlarinin yapilma amaci o meslekteki insanlarin amaci ve isi de bu. Soru sormamakj asil sacmalik. Olurdu. Sonucta bu insanlar ekmegini burdan cikariyor. Ben saygi duyuyorum siz de saygi duymalisiniz. Bu kadari da sacmalik. Hem gayette anlasiyorum hocalarimla. İlgileri iyi. Samimiler. Ben istemeden gelip ilgileniyorlar yapabiliyormusun diyorlar ben gayet hosnutum 2.3 soruyu sormam da gayet normal bir sey. Kimsenin sorularimdan rahatsizlik duydugunu hic sanmiyorum. Oyle bir sey hissetseydim zaten soruda sormazdim. ANLADİN Mi?

• Genel olarak çok konuşan bir insanaın galiba😳. bir dedim bin işittim 😁

• Yok sacma sapan elestirilere gelemiyorum. aslinda cok suskunumdur. sadece bir seyi ogrenmek istersem. yersiz yere elestiriye magruz kalirsam sonuc boyle olur... o dedigin bir sey de bana fazlasiyla uzun geldi. sonucta ben merakimi gidermek icin soru aciyorum sen ise sorumla uzaktan yakindan alakasi olmayan cevap veriyorsun soirun da bu. Hadi elestiriyle beraber yararli bir fikir paylassan bir sey demiyecegim de. Herneyse...

• Kizlar kas yapar. Ufak olsada yaparsin agirlik calismalariyla ister istemez

2|0
    0|0
Yükleniyor...