Sevgiliniz size böyle birşey dese ne düşünürdünüz?

sevgilimin evinde patates doğruyordum sabah kahvaltısı için.patates doğrama aleti birden kırıldı,ama ben onu yaptım tekrar.sevgilim dedi yenisi al falan fıstan.şakasına söylüyor tabi bunları.ben bunu kaça aldım biliyon mu sn bde bozuyosun aleti dedi ve bende dedimki sen beni bozdun sende beni düzelt .o da dediki ben zaten sana yapacağım fikriyatı yaptım dedi ve uzaklaştı..ne demek istedi siz benm yerimde olsaydınız ne derdiniz veyahut erkekler sevgliniz size böyle bişey dese siz ne derdiniz ne düşünürdünüz?

Güncellemeler:
fikriyat değil o ben sana yapacağım yatırımı yaptım zaten dedi

0|0
7|34

En İyi Erkek Görüşü

• ona bir daha vermezdim

0|0
    0|0
    • neden peki?

• ohaa..öyle şey yapamaz yaa gerçi en kötüsünü düşüneceksin

• istersen bir dene üstüne bir dinleme cihazı yerleştir.erkek arkdas ortamına gittigi zaman bak bi dinle.kesinlilkle şuna inan san yatakta neler yaptıgından tut. da seni nasıl ezdigini anlatacaktır kesin.adımlarını dikkatlı at.öncelikle sen bir insansın bunu bil

Erkekler Ne Diyor 33

• olay karısık sabah patatesle hiç ugrasmasaydın keske kahvaltı için sevgilin pinti gibi anladım ben sen kırınca bozulmus zor işiniz sen en iyisi eskiyi ver yeni sevgili iste

0|0
    0|0
  • Bozdun yenisi al derken bence kesinlikle şaka yapıyomuştur. Sen ciddiye almışsın. Tabi sana verdiği cevap da hiç yakışmamış.

0|0
    0|0
  • Herşeyi geçtim de SEN ÇOK GÜZEL CEVAP VERMİŞSİN bravo kız sana zekice ; SEN DE BENİ BOZDUN SEN DE BENİ DÜZELT :)

0|0
    0|0
  • Ben sevdiğimi dunyadaki herhangi bir eşyadan aşagıda görmedim görmem de demekkı o cocugun esyası senden onemlı bu da senin gözünün açılması ıcın bır şans belki de unutma o esprı bıle saçma bana göre

0|0
    0|0
    • yok ya ciddiye alma hemen.sürkli yaptğı şakalar.neden böyle şakalar yapıosun diyorum ben sevdiğime böyle davranırım diyo.sürkli uğraşırım falan fistan

• Tamam o zaman fazla düşünmene gerek yok takma kafana madem ki kişiliği böyle alışmalısın sende

• kavgada söylenmez bu söz ayıp etmiş delikanlı ama sendeki de bi tuhaflık adam bozmuş daha nasıl düzeltsin :))

0|0
    0|0
  • Konu güzelmiş ya çok güldüm.. :D

Cisimlerin önemi yok, sevdiğim yanımda olsun yeter.. :)

0|0
    0|0
  • çok çok anlamsız bir cümle olmuş ben sana yapacağım fikriyatı yaptım çok gereksiz bir cümle. ayrıca verdiği cevabın anlamı senin sorduğun sorudaki "beni bozdun"un anlamına göre değişir.

0|0
    0|0
    • ımm beni bozmak kızsal olarak... fikriyat değildi o ona benzer bişeydi hatırlayamadım

• gercekden güzel bir mizahi olay . sahi ne yaptı size :)) cok güldüm ilahi esexkolik . birdaha hi sefere neyi kıracagını biliyorsun degilmi :)) bakalım ne diyecek .

0|0
    0|0
    • pardon neyi kıracakmışım?

• bbozulan şey bekaret bende esprisine dedim

• evet anladım :)) seninde bozacagın kıracagın şey penis:)) orda anlatılmak olan :)))) fikriyat neyse sevgilinin zikriyatıda öyle galiba .:)) 4 sene gramer çalıştım yabancıyım . ne klimeler var duymadım ...

• ben sana yapacagım fıkrıyatı yaptım derken ?

0|0
    0|0
    • fikriyat değildi ben sana yapacağım yatırımı yaptım demek

• adam olan nıkahına almadıqı bırının kızlıqınıda bozmaz.. ? bıde boyle dusun..

• hmm eve düşünüyorum ...

• Her şakanın altında bir gerçek vardır öyle diyerek senin ağzını aramış yanı zarf atmış. Yok dıye tepkı gostersen saka dıyecek. Tamam desen almada demeyecek yanı :D

0|0
    0|0
  • Cevap veriyorum: eleman biraz denyo..

Mahalledeki semt pazarıdan bir kabak oyacağı satın al; ver eline oynasın..

0|0
    0|0
  • Sevgi ekmiş aşk biçiyor.

0|0
    0|0
  • Alkollüydü galiba:))

0|0
    0|0
  • Ben işimi gördüm gittiği yere kadar da görücem demek istemiş olabilir :)

0|0
    0|0
  • bence ne dediğini o da anlamamış :D

0|0
    0|0
  • benim senle işim bitti demek istemiş bir nevi, senin sözüne bu şekilde cevap verene bir daha sende verme bence ... :))

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir diyalog çözemedim.

0|0
    0|0
  • bnce sirf bisey soylemek icin soylemis

0|0
    0|0
  • Onun amk sanada yazık be güzelim ne diyimki.

0|0
    0|0
  • bana böyle birsey dese sarılırdım ona

patetes soyacağı ne ki la evi yıksın sesimi cıkarmam

0|0
    0|0
  • gidip hemen yenisini alirdim ve derdim ki bundan sonra bu dograma makinesiyle yatip kalkarsin cüsss

0|0
    0|0
  • 2. el olmuşsun diyor

0|0
    0|0
  • resimde ki sen isen s..tir et gitsin kendini bulunmaz hint kumaşı zanediyor... trip yapıyor

0|0
    0|0
  • Yeni seks yapmissinizdir onu kastetti heralde

0|0
    0|0
    • evet yapmıştık ama burda söyleme ama bu kadar açık sorum kaldırıılır

• Kendini seks body olarak kullandiriyorsun. zevkini alinca seni atip baskasini alacak sana bi ufak alet kadar deger vermeyen adam, yakinda gene burda yazisacagiz ayrilik konusunda.

• organize sanayide ahmet usta var ona bir görün sen (;

0|0
    0|0
  • sizin ilişki yakında biter.

0|0
    0|0
  • senı resmen sıktır etmedıgıme dua et demıs bence ?

0|0
    0|0
  • akşam diş çekme operasyonu uygulardım :D

0|0
    0|0
  • kötü bir muhabbet geçmişş.. onun kullanmalarına gelme

0|0
    0|1
  • uzak dur benden derdim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• Öf.

2|1
    0|0
  • amann

0|0
    0|0
  • bende geçen gün nişanlımın evinde evi süpürecektim. makineye su koymayı unutmuşum. su koydun mu aman bozulmasın bilmem kaç lira para verdik ona dedi... ama hiç sizin gibi olmadı muhabbet unuttum su getir dedim kapandı

0|0
    0|0
    • buna ağır cevap verdim biraz galiba .. sizinki gibi olur normalde bizde de işte

• insan bazen bozulur olur öyle dünde onlarda otururken tatlı uzattım ben yedim dedi ben elimle yedirmek istemiştim halbuki ./ acayip bozuldum farketti yanlışını ama iş işten geçti işte

• bi bok anlamadım.

0|0
    0|0
    • valla başka bi kategoriye experim yetmiyo orda daha anlaşılır yazardım ama o kategoriyede pek gerek yok yani

• Saka yapmistir

0|0
    1|0
  • ee hevesi mi oldun diyon yani ? ah bu erkekler yaaaa

0|0
    0|0
  • şakalaşma gibi geldi , ciddi değildir uamrım :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...