Merakımı mazur görün,çok sorasım geldi...

şimdiii her insanın doğal ihtiyaçları vardır.yemek yemek.,su içmek,üreme vs..tamam girizgah bile yapamıycam.konuya giriyorum.bildiğimiz gibi tuvaletimiz büyük ve küçük olmak üzere iki grupta toplanır.biz kızlar büyük küçük hep oturuyoruz:)fakat erkekler hadi küçüğü anlıyorum da büyük yaparken nasıl oluyo o:/sizi rahatsız eden bişey yok mu oralarda.büyüğün yolunu kesen falan.anlayın işte

Güncellemeler:
ya merak ettiğim olayı kimse anlamamış.ama sizin de suçunuz yok.daha fazla açık anlatamıyciim daha fazla çirkinleşmek istemiyorum:p

lakin cevaplarıyla beni gülme krizine sokan arkadaşlara teşekkür ediyoruum

0|0
5|25

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam ya, adam gibi açıklayacağım.

Aslında tam olarak ne sorduğunu anlayamadım, yani soruda 'yolunu kesen felan' olarak ne tbir ettiğini... Ama konuyu olabildiğince açık şekilde anlatmaya çalışayım.

Biz erkekler de cinsel birleşme yaşadığımız organımız aracılığıyla küçük tuvaletimizi yaparız. Bilimsel adı 'penis' olsa da biz türk erkekleri ona onlarca isim takmışızdır. Sizin aksinize bizim küçük tuvaletimizi yaparken çömelmemize ya da oturmamıza gerek yoktur. Ayakta da işimizi görebiliriz, anatomik bir avantaj. Yer konusunda sanırım farklı düşünüyorsun, sizin 'vajina'nız ile 'anüs' ünüz arası çok yakındır. Yani temel olarak vajinanız da bacak aranızdadır. Bizde durum farklı, penisimiz bariz bir şekilde ön tarafta. Öyle ki altında bulunan testislerimiz dahi bacaklarımızın arasına girmez (zaten rahatsız eder, acı yapar, kısırlığa neden olur). E bizim de anüsümüzün tabii bir şekilde arka tarafta olduğunu göze alırsak testislerimiz ile anüsümüz arası dahi ortalama 4-5 parmak vardır i bu da her türlü rahatsızlığı engeller. kıllar haricinde erkeğin büyük tuvaletini yaparken rahatsız eden bir durum yoktur (basur vs. hastalıklar hariç, kıl sorunu da her erkekte olmaz) Ayrıca erkek çömeldiğinde ya da oturduğunda dahi tstisler anüse yaklaşmaz, bir rahatsızlık meydana gelmez.

Kısmen açık, kızmen iğrenç bir açıklama olduğu için üzgünüm ancak konu gerektiriyor :)

4|1
    0|1
    • ahahaha oturdun bunu yazdın benim için uzun uzun.ne diym ki sana.teşekkür ederim.benim gibii cahil kimseler için kutsal bilgi kaynağı niteliğinde oldu:)ama tam sormak istediğimi yukarda biri yazmış.tam bu değil aslında

Erkekler Ne Diyor 24

• Kafandaki soru işaretlerini gidermek için erkek arkadaşının poposunu açıp inceleyebilirsin.

4|1
    3|0
  • arkadaşın anlatmakk istediğini anladım arkadaş hani büyük tuvaletimizi yaparken penisimizin deliğin önüne geçip sorun olması felan büyüyün yolunu kesen derken onu kast etmiş

sorunun cevabı:bişey olmaz çünkü penis nereye koyarsan orda durmaz yer çekiminden dolayı :D aşağı sarkar(ereksiyon hali hariç) penisimz ve arka deliğin arasında mesafa beya var sorun olmuyo

1|0
    0|0
    • vallahi gözümde ermiş adamdan farkın yok:)evet aslında buydu sormak istediğim.işte yerçekimi ve o nasıl yani:/

• onu biliyorz heralde zten merak ettiğim önceki hali yani engel olmuyo mu size hiçbi şekilde

• @necronomicon1361 mesela sabah ereksiyon hali olabiliror

• hahahahahahah başka sorudan buraya geldim link aracılığıyla. Ne içiyorsunuz da bu sorular çıkıyor? hahhahaahha :D

0|0
    0|0
  • Bu soruyu çok mu düşündün :D

1|1
    2|0
    • yok ya tuvaletteyken aklıma düşüverdi.kafamın üstünde bi ampul belirdi.sonra etrafında ks ks ks döndü.kendimi burda bldum

• hımm farklı

• Bu da mı soruldu bu günleri de mi görecektik :::PP

1|0
    0|0
  • aklına gelen seyı merak ettım sanırım hıc erkegın alt takımı gormedın

0|0
    2|0
  • Hortum ve tazyik ile ilgili çeşitli kreaitif hareketler söz konusu..

Büyük olduğu durumlardan, aynen sizler gibi çömeliyoruz - oturuyoruz tabii ki..

Ufak ise daha pratik hani..

Hani, grafik de çizemiyorum ki şu an, açık açık anlatabileyim grafik üzerinde.

Bak mesela böyle vektörel bir doğru çıkıyor ileri doğru falan.

Bir de, böyle bir soruyu niye kaale aldım da, fizik makalesi gibi yazdım; bilmiyorum..

Öyle işte..

0|0
    1|1
    • beni güldürdün ya kabız olmazsın inş hayat boyu<3

• Bilmukabele..

Sızma zeytinyağı gibi kadınsın zaten, teşekkür ediyorum..

• o senin sızmalığın şekerim benim asıl ben teşekkür ediyorum<3

• yolumuza taş koyan yok yapıp gidiyoruz :)

Sışmak paraylamı gurban ? :D

0|0
    0|0
  • he canım benim yolumu bazen kesen rahim duvarı oluyor arada duvara çarpıp duruyorum :D

0|0
    1|0
  • Üniversitede erkek yurtlarının tuvalet kapılarının arkasında "koordinatları tutturma rehberi" olur. Şu dereceyle çömelin yazarlardı :) Tabii siz kız olduğunuz için bu eşsiz bilgi hazinesini hiç göremediniz

1|0
    0|0
  • sakamı bu :)

0|0
    2|0
  • Bitmedi şu tuvalet soruları

0|1
    1|0
  • bu ne şimdi... zorlanıyorsan fitil sok :))

0|0
    3|0
  • gülmekten cevap bile veremiyorum burası poh koktu hadi ben kaçtım ;)

0|0
    3|0
  • Benim popomun kılları arada bir yolu kesiyor ama açılın uleyn diyorum sol şeritten zıçmaya devam ediyorum sonra.

1|1
    3|1
  • Arkadaş... Hadi hiç sevişmedin... P*rno da mı izlemedin?

0|0
    0|0
    • popüler kültürden çok uzakım arkadaş

• senin ağzın ne der yeğenim. anladıysam arap şarkılarına gark olayım.

0|0
    0|0
  • anlamadım ama neyse :))

0|0
    0|0
  • BİZİMKİNİN YERİNİ TAM BİLMEDİĞİN BELLİ OLUYOR CAHİLLLL ;)))

1|0
    1|0
  • Kabiz olunca zor oluyo s..cmak onumu soruyosun guzel?

0|0
    0|0
  • Amuda kalkarak sıçmayı tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • ayakta sıçana hiç rastlamadım, yalnız tam çömelmeden diyorsan basur durumu vardır

0|0
    1|0
  • pek olmuyo aslında daha açık yazsaydın iyi olurdu

0|0
    0|0
  • ne gibi yolunu kesen gayet rahat yapıyoruz ve yolunu hiç bi şey kesmiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok çocuksusun

0|0
    0|0
  • Ben senin ne demeye calistiğini anladim ama burda ben de acikca diyemicem.

0|0
    0|0
    • anladın dimi:)yukarda biri cevap vermiş :))

• Allah seni kahretmesin

0|0
    0|0
  • ayy çoook güldüm sende çook gül emi bu merakta ne buralarda dolanabiliyorsan netten cvbıda bulabilirsin bebak:))

0|0
    0|0
    • ya kızlarsoruyor boşuna mı denmiş anacım.cevaplasınlar işte:)

• o zmn cevaplayın kızlar ;))

• vallahi ergen bu :D

0|0
    0|0
    • yoo sadece bi erkek sçrken yanında olmadım hiç.sen oldun mu?

• :D :D :D töbe ya , valla gülüyorum :D

• ya ne var bunda insanlık hali aman sen de..

Yükleniyor...