Dünyanın sonu mu ki bu durum?

Bi insanın hiç sevgilisinin olmaması dünyanı sonu mu? illa ki boş yere ondan ayrılıp başkasına geçmek mi lazım, herkesin derdi sevgili olmuş buna aklım ermiyo valla :)) bu zamanda kızların beklentileri çok farklı, o yüzden hiç sevgilicilik oynamadım, insanın hiç sevgilisinin olmaması suç mu?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben de senın gıbıyım.bu bızım gıbı ınsanların dogasında var.ben 2yıl once(25 yasında) askı buldugumu zannederken 1 ay oldu olmadı sogudum ılıskıden 2 kelımesı yettı buna 'bakıre degılım'..oysakı evlenmeyı dusunuyordum ve ılk konustugum kızdı hayatım boyunca. ılk askımdı ama kaldıramadım denedım ugrastım olmadı.demekkı bızım gıbıler kaybetmeyi ogrenmelı cunku kazanamıyorsun sahte bır ınsan gıbı oynıyamıyorsan... su yenı dunyada(2000 sonrası) sana,bana ve bızım gıbılere yer yok.ya sahte ınsan olacaksın yada kaybedeceksın.yasını bılmıyorum ama ben 27 yasındayım su yasımda daha ıyı goruyorum ve sentezlıyorum dunyayı...4-5 yıl once umutluydum hayattan ama sımdı sadece senelerın gecıp gıtmesını beklıyorum

0|0
    0|0
    • ne var bu kadar umutsuz olacak, dostum iyice karartmışsın kendini, bana göre sevgili olmak zaman kaybı ve son derece gereksiz bişey

• kardesım yas 27 geldı ve tek bır tane kızla konustum senın gıbı dusunuyordum.o kız da kalktı o tek kelımeyı soyledı ve bende ondan uzaklastım.aldıgımız aıle terbıyelerı sahte ınsan ılıskılerınde ıse yaramıyor.cunku sahte ınsan olamıyorsun neysen osun.o yuzden dokuz koyden kovuluyorsun.tam ıstedıgın kız karsına cıkıyor ama o durustluk yok mu o durustluk ınsanı bıtırıyor.kaldıramıyorsun.neyse umarım sen benım yasıma geldıgınde aynı sekılde olmazsın.saglıcakla kal ıyı aksamlar

• eyvallah, dostum

Kızlar Ne Diyor 3

• Benimde hiç olmadı.

0|0
    0|0
    • sana sorayım o zaman, eminim teklif edenler olmuştur ve kabul etmedin, sevgili olmayı nasıl bişey olarak görüyorsun

• Aslında az değiliz.Ama ama yapanlar daha çok göze batıyor.Birde bulunduğun çevre faktörü var.

• aynen öyle bin tane temiz kız içinden bi tane pislik gözüme takılıyor

• tabiki suç değil ama birini sevip de sorunlarını sormak da suç değil

0|0
    0|0
    • sevgili demek, gönül eğlendirmek ve kendi kendini kandırmaktan başka bişey değil, tabi anlayana

• senin yok diye ilişkiş saçma bi şeydir demeye hakkın yok bu kendini kandırmaktır gülüm hadi eyw

• :)))

• Dünyanın sonuysa haber et. Hal ve haraketlerime daha çok dikkat edicem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• suç değil lakin bir takım erkekler ve kadınlar ki bu bir takıp dediğim kısım çoğunluğu kapsıyor. "seni seviyorum"culuk oynamayı severler. ortada hiç bir zaman gerçek aşk yoktur. hoşlanmak vardır. buna aşk adını takıp günlerini gün ederler. beraber zaman geçirirler. bazı isteklerini tatmin ederler. canları sıkılınca yeni arayışlar. durum bu genç adam.

0|0
    0|0

• Hayır tabikide aksine en iyisi ama bu devirde senin gibi beyinler kalmadı hepsi birer beyincik :D

0|0
    0|0
  • dünyanın sonu gelmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...