Siz erkekler neden ağzınıza s*çan kızları seversiniz?

Şimdi 2 kız düşünün. biri agzınıza sıçyo, diğeri, sizi sevmekten vazgeçmiyo, onun ilkisiniz, sizi çok seven varken neden ağzınıza sıçn?

0|0
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• ben zor olanı severim en sonunda da elde ederim eğer mümkünse az hoşlantısı varsa kız dediğin naz yapacak zor olacak herşeye evet demeyecek öyle.. biz ne desek tamam aşkım şunu yap tamam bitanem dışarı çıkma tamam artık deme istediği gelmiyor ne zaman evet ne zaman hayır diyeceğini bilmeli bir kişi bu erkeklerde de var sonra neden ayrıldık diyorsunuz karşındaki insan sıkılır ya her zaman aynı şeyden heyecan olsun biraz hayır de kıskan git de gitme de farklı olun ben yanımda köle değil eş istiyorum düşünebilen..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• bi farkımız yok sanki

0|0
    0|0
  • İnsan oğlu anlamak zor link

0|0
    0|0
  • var sende bi dengesizlikte ne kadar o belli değil

0|0
    0|0
  • yanlış

Şahsen yemek yapan kızlardan hoşlanıırm :) bide

kıvırcıklara zaafım var :D

0|0
    0|0
  • ben 2 sinide tam olarak görmediğim için bilemiyecm ama sordugunuza göre sizinle ilgili bir konuymus gibi hissediyorum erkeklerin bazıları dediğinz gibi olabılır oyleyse sizin sevinmeniz lazm iyiki yakınlasmadm diye..

0|0
    0|0
  • seven sevilir . sevilen sever.

0|0
    0|0
    • Yook öyle bi dünyaa

• 4 s kuralı bilmiyomusun sen

deveye diken insana ... yaranır

insan pskolojisinden anlamıyosun. elinde olan mı değerlidir peşinde koştugun mu. koşturmadıgın sürece ceptesin

• bırı senı fena halde bozmus erkekler dıye neden genelleme yaptın anlamadım benı denedınmıkıde genelleme yapıyorsun

0|0
    0|0
  • siz niye nerde pc,serseri var onları seviyosanız bizde ondan yani

0|0
    0|0
  • ben ağzıma sıçan değil tuvalete sıçan kızları severim. sıçmasını bilmeli kız dediğin.

0|0
    0|0
  • kaka seviyoruz kakao ile büyüdük ondandır aynı şey kızlar için de erkekler için de geçerlidir.

Kaçan kovalanır.

0|0
    0|0
  • çok özür dileyerek söylüyorum hem senden hemde sitede bulunanlardan...

4 S kuralı vardı

seven si*ilir

si*en sevilir

0|0
    0|0
  • stockholm sendromu :D veya aşk ama sanmam. veya geçmişi ile alakalı birşey.

0|0
    0|0
  • siz kızlar neden sizi s-ken erkekleri seversiniz de sizi seven erkekleri si.ersiniz?

0|0
    0|0
  • Bir kız da zıçmadı ki müslüman poposu görelim:) yok öyle bir muhabbet hiç kimse vazgeçilmez değildir benim felsefemde;)

0|0
    0|0
  • Aynı soruyu size sormak istiyoruz bizde siz kızlar neden sizi gerçekten sevecek olanlar var iken sizin ağzzınıza sıçanları seçiyorsunuz doğanın kuralı gibi birşey

0|0
    0|0
  • aferın ablacım cok guzel bır konuya parmak bastın sanırım bız erkekler agzımıza sıcılmasndan keyıf alıyrz sonra da kopekler gıbı ask acısı cekıyrz

0|0
    0|0
  • siz kızların serseriler ve dengesizlerden vazgeçememe sebebinizle yarışır bu soru.

0|0
    0|0
  • kızlar neden ondan faydalanan erkekleri seviyor

1|0
    0|0

• İnsanlar böyledir, kız erkek farketmez, reddedildikleri kişilerde farklı bi şey var zannederler :(

0|0
    0|0
  • zoruna mı gitti ?

0|0
    0|0
    • Kuyruk acın var heralde, Sana noluyo?

• o zaman burda sormayacaksın benim kuyruğum yok acısı olsun soruyu soran sensin.. hem sanane benim sevgimden istediğimi severim.. sen kendini ne sanıyosun ya kalkmışsın erkeklere genelleme yapıyosun adam gibi biri varmı sevelim diyosunda demekki sevdiğin kişi adam değil madem adam değil niye zoruna gidiyo.. zoruna giden ne ? ayrıca buda zoruna gitmesin. . .

• Tuvalet dururken agzimiza neden siciyolarki :))

0|0
    0|0
  • yazın iyi ama o küfür yakışmıyor seven seveni bulamadığından katlanıyor diyelim

0|0
    0|0
  • ağza sıçılmaz tirbiyesiz.

0|0
    0|0
  • sız bayanlarda ahzınaza sıcan erkeklerden hoslanıyonuz durum aynı

0|0
    0|0
  • sanane kardeşim herkesin kendi zevki kendi kadını o kadar !

0|0
    0|0
  • Siz kızlar neden terk eden sevgilinin arkasından ağlarsınız?

0|0
    0|0
    • Sevdiğimizden, birde aptallık işte.

• Bizim erkeklerinkide o yüzden. FAkat böyle insanlar hep gözümde salak gibi gelir. Dışarda 4 milyar tane daha var üzülmemek gerek dünya kimsenin etrafında dönmez.

• diğeri zaten elimin altındadır. zoru tercih ederim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• nilüfercim önce konuşmayı öğren lütfen ve kibar ol o nasıl bir soru stili

0|0
    0|0
  • kız haklıı :D

0|0
    0|0
  • o küfür adamı dinden çıakrır ağıza küfür dinden çıkarır ! kişdien kişiye de değişir bu herkesi bağlamaz!

0|0
    0|0
Yükleniyor...