Birine hala asık oldugumuzu nasıl anlarız veya anlarsınız?

birine hala asık oldugumuzu nasıl anları veya anlarsınız...mesela sana onu hatırlatan arkadaslarını gordugunde bile kalbim atsa korksan veya ne bileyim zor yurusen dizlerin titrese hala asıkmıyımdır.veya onu aylarca gormesem bile arada kotu bir sarkıda kotu olsam onu dusunmekten kendimi alıkoyamasam hayallerimde o olsa.ya da işte nasıl anlarım anlarsınız veya.masıl engel olabilirim kalbimin atmasına titremeye felan gorursem benim elimdemidir

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• onu gördüğünde, onun ismini bile duyduğunda heycanlanıyorsan; çok kötü anılarınız olsa bile, seni fazlasıyla kırmış olsa bile onun hakkında güzel düşünebiliorsan; yıllr bile geçse için cız ediyorsa aşıksındır. o kalp atışına engel olamazsın ne yazık ki. sadece umursamaz rolü yapabilisin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bırıne hala asık oldugunu anlamak mı :/ aşıksan zaten asıksın .bunun anlaması ne oluyor onu anlamadım ben :D ben kendımden ornek vereyım o zaman ; asık oldugumu anlamak ıcın bu saydıklarını yasamama gerek yok .hala asıgım bunu bılıyorum cunku ben .yada hala hayatıma kımseyı sokmak ıstemıyorum .bud hala asık oldugumun tespıtıdır .

0|0
    0|1
    • bu kadar sacma bir yorum görmedim :))))))

• sacmalık olan nedır kı ? bırıne hala asık oldugunu anlamak dıye bırsey mı olur hıc .sen mal mısın duygularını bılmıyor musun ? karsı tarafın asık olup olmadıgını nasıl anlarız sorusunu anlarım da,kendımın hala bırıne asık oldugunu nasıl anlarım sorusunda bır mantık goremedım ben .

• ben aşık olduğum erkeği görünce elim ayağıma dolaşıyo direk gülme moduna gecıyorum kahkaha atmak değil tabiki mutlu oluyorum her dinledim şarkıda onu buluyorum ve acaba oda beni düşünüyomu diye düşünüyorum hep yanında olmak doya dooya ona bakmak ıstıyorum ama yanına yaklasınca heyecandan yanından uzaklasmak istiyorum her sabah kalktığımda acaba şimdi napıyo diye düşünüyorum ve geceleri uyuyamıyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...