Beyler bayanlar yardıım?

önümde tam olarak 5 hafta var haftada 5 gün spor yapıyorum. Günde 2 saat olmak üzere. Zaten spor salonuna kayıtlıyım. Sizce ne kadar kilo verebilirim? 72.600 ile başladım şu an 69 kiloyum. Dalga geçmeyin lütfen kilomla , sadece düşüncelerinizi almak istiyorum çok teşekkürler :)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ancak 4-5 kilo saglikli olarak verebilirsin fazlasi zarar.

0|0
    0|0
    • hayır zaten normal kilomun üstünde olduğumdan dolayı 5-8 kilo arasında verebılıcegımı soyledı hocam. Beslenme şeklimide değiştirdim ufak tefek.

• İyi iste istikrari koru. Ayna karsisinda bir kac aya kadar degisimi gorur ve inanamazsin buna.

• saolun gerçekten moral verdiniz :)

En İyi Kız Görüşü

• 7-8 kilo yemene dikkat edersen

0|0
    1|0
    • beyaz ekmek yemiyorum , sabahları 2 dilim kızarmış ekmek 1 bardak şekersiz çay içiyorum gerisi kahvaltılık 10.30 da kalktığım için öğle yemeği yiyemiyorum onun yerine akşam üstü meyve yiyorum veya yoğurt tüketiyorum akşam yemeğinden ve kahvaltıdan 1 saat sonray yeşil çay içiyorum he bide gece yatmadan önce tarçınlı süt içiyorum sanırım yağ yakımını hızlandırıyormuş.

Erkekler Ne Diyor 1

• Biraz ağırlık çalış kendini yormadan büyük etkisi var bu konuda istersen youtube da savaş cebeci var arat onun bir videosunda vardı kilo vermek isteyenler (bayanlar) diye yazıyordu galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...