Dengesizlik değil mi sizce de ?

Adama bakıyorsun kendi eşini sürekli baskı altında tutuyor kendinden habersiz adım attırmıyor elinden gelse katlayıp çekyatın altına koyacak ama işyerinde veya herhangi bir yerde de güzel alımlı bir kadın görürse konuşmak muhabbet etmek için çırpınıyor. Konuşurken de kadının içine düşecek nerdeyse. Siz de görmüşsünüzdür böyle insanları benim tiksindiğim insanlar listesinde zirveyi zorlayan insan tipidir bunlar. Düşünceleriniz fikirleriniz?

0|0
54

En İyi Kız Görüşü

• bende anlamıs degilim

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Edebim el vermez,edebi elden gidene denir ya hani.Bunu söyleyeyim,sen anla kardeşim.

Çok güzel soru,5*:)

0|1
    0|0
  • Herkesi kendi gibi sanıyorda ondan.Gözü başkalarında olduğu için,eşine de o gözle bakılacağını düşünüyor.Zekasını sevsinler

0|1
    0|0
  • zaten bu psıkopat derecesınde kıskanc olan adamlar hep boyledır .cunku kendılerı boyle bı mal oldukları ıcın herkesı kendılerı gıbı sanarlar,karılarını bacılarını nereye gızleyeceklerını sasırırlar sapık ruhlu abazalar bunlar

0|1
    0|0
  • Adam değil onlar.. Cümlenin başındaki adam kelimesi yakışmıyor onlara.

Bu insanlar dışarıda dışlanıp evde kadınlara öyle yapan tipler, güçleri, kısıtlamaları anca onlara yetiyor..

0|1
    0|0
    • haklısın o kelimeyi kullanmamaya özen göstermiştim de gözden kaçmış

Erkekler Ne Diyor 4

• o adam için karısı matematik işlemlerindeki gibi "elde var bir" .. onu bir kenarda saklayıp diğer sayılara devam etmek istiyor .. aslında bilimsel olarak yaptığı doğru ..

0|1
    0|0
  • karaktersizlik. sadece evli olanlar değil. sevgilisi olan bir çok insan tanıyorum senin dediğini yapan ve kişiliksiz insanlar olarak görüyorum

0|1
    0|0
  • Dengesizliğin dik alası hem de.Kızılcık sopasını k*çlarından eksik etmeyeceksin.

0|1
    0|0
  • Sana katılıyorum. Zaten toplumumuzda ikiyüzlülük had safhada

0|1
    0|0
Yükleniyor...