Otobüste ne düşünürsünüz?

ben otobüse bindiğim zamanlarda çevremdeki kızları benden güzeller mi diye incelerim :) peki siz neler düşünürsünüz

0|0
17|30

En İyi Kız Görüşü

• Allah seni :D:D ben cam kenarına otururum hep ordan dışarıyı izlerim . nereye gidiyorsam onla iligi şeyler düşünürüm okula gidiyorsam eve dönsemmi niye okula gidiyorumki diye düşünürüm :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• bişey düşünemiyorum ki. kızların erkekleri cinsel obje olarak görmelerinden bıktım. fordlayan mı ararsın. gömlegimin düğmelerinin arasından bakan mı. belimi düzeltmekten bi hal oluyorum.

şortla bindim çoraplarımı dizlerime kadar çekmek zorunda kaldım hala o arada kalan 5 cm lik bolume bakıyorlar. çok sapıklar :(

1|0
    0|0
  • bende otobüsteki kızları incelerim senden güzelllermi diye :P

1|0
    0|0
  • Genelde kitap okurum, kitap okumadığım zamanlarda film izlerim, müzik dinlerim, yanımdakiyle muhabbet ederim.

Benden güzel mi diye düşünürsen şizofrene kadar yolu var bunun :)

0|0
    0|0
  • kalabalıktan kimseye bakma ihtimali olmadığımızdan olmuyor bir de el elden üstündür tabi hep güzel benim diye dolaşan kendini kandırır

1|0
    0|0
  • halk otobüsünde orta taraftaysam ve otobüs kalabalıksa "ben nasıl inecem lan" derdine düşerim onu düşünürüm kara kara

1|0
    0|0
  • m.fernandes acaba şimdi nabıyor acaba? derim:DDDDDDD

0|0
    0|0
  • ben camdan elektirik direklerini sayarım sonra saate bakarım sonrada dışardan gecenlerin yüzlerindeki anlamı aynı zamanda otobüstekilerinde içindeki dertlerini yüzlerinden bulmaya calısırım..beni neden ilgilendiriyorsa artık, zaman gecsin diye herhalde..

0|0
    0|0
  • ne zaman yaşlı amca veya teyze gelcek diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • ben de güzel kız var mı diye incelerim .. gerçi sanki otobüste ayaküstü gidip konuşacağım .. sadece alışkanlık benimkisi ..

0|0
    0|0
  • Oturacak yer ararım. Aha şu dayı kalkıyor galiba diyerek yanına sokulurum.

0|0
    0|0
  • Valla uzun zamandır otobüse binmiyorum acıkcası :)) ama binince otobus sıkısıksa bir an önce boşalsın diye bekliyorum :))

0|0
    0|0
  • duraktan durağa değişiyor bu. tam bi sey düsünüyosun hoop bi durak, sonra yine bi şeydüsünüyosun hoop vs.

0|0
    0|0
  • Bindiğim gibi kesişcek kız varmı diye bakarım :D

0|0
    0|0
  • 4,5 - 5- 3 - 6,5 - ohhaaa 8 lan...;))

0|0
    0|0
  • niye birbirinizi kıskanıyonuz siz? sahsen erkekler yakışıklı erkek varmı diye aramazlar mesela bende yakışıklı erkek varmı acaba demezler :DD.

0|0
    0|0
  • o gün ne yoğunsa onu.

0|0
    0|0
  • kim saldı diye düşünürüm

0|1
    0|0
  • otobüs hatlarının gittiği bölgeye bağlı olarak kızların güzelliği değişiyor. Bu kanıya vardım

0|0
    0|0
  • Sağ salim gitsem eve trafik olmasa iyi falan:)

0|0
    0|0
  • ben bır an once yolculugun bıtmesını ıstyrm otobus yada taksı farketmıyor

0|0
    0|0
  • O ANKİ psikolojik durumum çok önemli genelde sonu umutsuz biten bakışmalar olur :(

0|0
    0|0
  • tanıdık var mı diye bi bakınırım yoksa geçer uygun bir yere otururum

0|0
    0|0
  • bu kızlar birbini niye kesiyo böyle biz bakınca niye sapık oluyoruz diyorum

0|0
    0|0
  • kendimi düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kızlara bakarım

0|0
    0|0
  • hangi kız daha güzel diye incelerim..):)

0|0
    0|0
  • Ben otobüse binmeye utanırım :(

0|0
    0|0
  • en güzel kız hangisi diye mini bir güzellik yarışması yaparım:)) ayrıca bi kızın yanına alternatif varsa oturmam ama benim yanım boşsa bi kıızn oturmasını isterim:))

0|0
    0|0
  • otobüse binen güzel kızlara bakıp acaba sevgilisi varmı faln filn. herzamanki şeyler işte

0|0
    0|0
  • kaç senedir binmedim otobüse. en son yurtdışında binmiştim orada da sağa sola bakıyordum dışarıya tabi ne var ne yok diye :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Yapılacak işlerimi düşünürüm. Eve gidiyorsam da plan yaparım eve gıdınce duş alıcam dişlerimi fırçalıycam yarın şunu giyeyim diye.

1|0
    0|0
  • bişey düşünmem .. insanları incelerim kişilik iki durak arası 5 kişi analizi yaparım.. :D yanımda biri varsa onunlada paylaşırım ddüşüncelerimi gülme krizi tutar :DDD

0|0
    0|0
  • Genelde dışarıyı izlerim müzik eşliğinde, kitap okurum.

1|0
    0|0
  • Okulda yaptıklarımı, birşeylere sinir olduysam sakin kafa ile olayları değerlendirmemi falan sağlıyor:D Etrafımdakilerle hiç ilgilenmem

0|0
    0|0
  • Kime dayansam diye düşünüyorum.

0|0
    1|1
  • Müzik dinlediğim için takılmam ahaliye... Bir de havalı şekilde inerim içerdekiler beni düşünür...

0|0
    0|0
  • ne giymişler diye süzerim.

0|0
    0|0
  • yaşlı biri gelip te tepemde dikilip psikolojik baskı yapmasa bari derim

0|0
    0|0
  • aklımda binbir türlü tilki olduğu için duruma göre değişir düşüncelerim. bazen dersler,aile,arkadaş,kitaplar tırı vırı ama asla otobüstekileri incelemedim :))

0|0
    0|0
  • Cam kenarına oturup dışarıyı izlerim.

0|0
    0|0
  • seks falan.

0|1
    0|0
  • Otobüse binmediğim için bilemiycem :)

0|0
    0|0
  • he bende bakınırım öyle güzel görürsem incelerim falan :D

0|0
    0|0
  • yapma sende ya , az yürek yakn değilsin :)

1|0
    0|0
  • Çevremdeki kızların benden güzel olma ihtimali yok :)

0|0
    0|0
  • kim indi kim bindi

0|0
    0|0
Yükleniyor...