Hayatınızda örnek aldığınız insan kim?

Öyle biri vardırki sizin kahramanınızdır. Onun çizgisinden gitmek onun gibi olmak istersiniz... kimdir bu kişi sizin için ?

Benim Mustafa Kemal Atatürk

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Keşke onun güzelliklerinin azınıda olsa yapabilsem Hz.Muhammed(s.a.v) .

5|3
    0|0
  • Iki kisinin hayati beni cok etkilemistir ilki Hz.Muhammet(sav) digeri M.K.Ataturk

2|3
    0|0
  • dedem

1|1
    0|0
  • Oblomov

1|0
    0|1
  • Örnek aldığım kimse yok. Sadece beni etkileyen, insanların bazı düşünceleri olur.

0|1
    0|0
  • musab bin umeyr benim kahramanımdır hep onunn gibi olmak istedim istiyorumda

0|0
    0|0
  • Takdir ettiğim birçok karakter vardır ama kimseyi kendime örnek almam.

0|0
    0|0
  • Dale Carnegie

Sigmund Freud

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• başarılı olan her insanı kendime rakip seçiyorum çünkü ancak öyle hırslanıyorum ve başarı elde ediyorum özellikle iç mimar okuyanlar iç mimarlık yapanlar sanatla uğraşanlar...

1|0
    0|0
  • tek bi kişiyi örnek almam bence kimse mükemmel değildir. Hz. Mevlana’ya sormuşlar: “Nasıl bu kadar edepli olabildiniz?” Buyurmuş ki: “Edepsize baktım, o ne yapıyorsa, ben onu yapmadım”. bunun gibi insan kötü örneklerden bile ders alabilir.

2|2
    0|0
  • babam.

1|1
    0|0
    • yazıyı terkar okudum beğenmek istedim oysa zaten beğenmişin.. çok güzel bir duygu olsa gerek babanı örnek alman..kimilerimze nasip olmuyor

• Babam ve Alper Hocam

0|1
    0|0
  • benım ıçın cok cok ozel bır ınsanın her sozunu ornek aldım ve onun cızgısınde gıdıyorum ölmüş olmasına ragmen aynı onun dedıgı gıbı aynı yolda devam edıyorum

0|1
    0|0
  • Herkesten birşeyler öğrenebiliriz diye düşünüyorum.

Örnek aldığım bir insan ya da insanlar yok.

1|0
    0|0
  • Çok özel bir insan benim için. Burada yazamayacağım kadar maalesef.

0|0
    3|2
  • begendigim davranışlarını taktırettiğim kişiler var hayatımda ama kımseyı örnek almıyorum

0|1
    0|0
  • selahaddin eyyubi

0|0
    0|0
  • Hz.Muhammet(sav) keşke onun gibi yaşayabilsek

0|0
    0|0
  • kımse

0|0
    0|0
  • uzun yıllardır kimseyi örnek alıp onun gibi davranmıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...