Tanrıya tek soru sorma hakkınız olsa ne sorardınız?

benim sorum ; bu kadar özen gösterip yaratmışsınız... peki neden dünya?

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Allahım günahların bol olduğu bu devirde günahlardan korunmamıza ve Sana layık kul olmamıza yardım et! Derdim

0|1
    0|1
  • bu soruyu arkadaş niye sordu diye sorardım

0|1
    0|0
  • Neden ben?

1|0
    0|0
  • Ben olmamisim. Beni bir daha yaratir misin Allah'im?

0|0
    0|1
  • vaaay sorunu çok beyendim :) şayet öyle bi hakkım olsaydı beni seviyormusun diye sorardım :D

0|0
    0|3
  • Allahım neydide benim günahım bu adamı verdin başıma :(

0|0
    1|1
  • ibadetin gerçekte nasıl yapıldığını

0|0
    0|1
  • Bi ton kitap,peygamber vs. yaratıp sonra olmamıs yenisini yollayım deyip sonrada insanlardan düzgün inanç beklemek biraz saçma değil mi derdim. İstesen bu son dediğini de değistirirsin nolcak o inananların hali diye sorardım :)

1|0
    5|3
    • Saçma. İnsanlar dini değistirdi. Dini doğru yaşayanlar yahudi, hristiyan Allah'ın izniyle cennetlikdir. Merak etme bu son din sen bunu yaşa yanlış olsa bana sorarsın hesabını:)

• Niye saçma onu bi söyle. Madem hersey Allahın elinde istese bi din daha çıkaramaz mı? Bunu mu diyosun :)

• senin derdin ne derdım

0|0
    0|1
  • eğer kabul ederse bu işi ondan daha iyi yapacağımı bana bu fırsatı vermesi gerektiğini söylerdim

1|0
    6|4
  • beni neden yarattıın?

0|0
    3|3
    • Seni kim yarattı ? ("seni" teşbih amaçlı kullandım)

• Komik değil zaten.

• ne demek istediğini bir anlasammmmm.hem niye eksilendim ben yaa.sadece yaratılışıma isyan ettim bir an.bumudur yanii

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben daha burada soracak soru bulamıyorum. Tövbe ya. :D

0|0
    0|0
  • neden ezilmek zorunda kalıyoruzu sorabilirdim yada bizi yarattın bu amerikan israil belasını niye yarattın diyebilirdim. düşünmek lazım ... aklıma geldikçe yazarım...

0|0
    1|3
  • tanrı denen bır kavramdan istekte bulunmam lakın allahıma rabbime tek bir sual hakkım olsa bile diyemem

0|0
    0|0
  • onun cemalini görürsem soru sormak aklıma gelmez...akıl kalmaz başka bir boyutu yaşarım...sor sormak ne haddime..sadece şükrederim alnım secdede...

0|0
    0|0
  • nasılsın ?

0|0
    3|3
  • Tanrıya değil Allah'a sormak istediğim ; "Benden razı mısın ?" olurdu.

0|1
    0|1
  • bu kadar kötü adaletsiz bi dünya da masum insanlar ölürken nerdeydin?

0|0
    0|0
  • kader kavramının içinden çıkılamayan kısmının tam açıklamasını öğrenmek isterdim

0|0
    0|0
  • neden bu dünyadayım?

0|0
    1|3
  • Neden herkesi eşit yaratmadın derdim

1|0
    3|3
    • Çok güzel bi soru bence de neden bazısı mutlu huzurlu sıcacık evinde otururken diğeri sokakta aç kalmak zorunda inancım sonsız fakat böyle şeyleri düşününce şüphe edebiliyorum..

• ulen salak arkadaşım sen eşitliğin anlamını biliyormusun mal resime dikkat edersen eşitlik yok adaletde yok gerzek senin gibi kafasız biri hazırlamış o resmi sen benim profilime bakmadın galiba dengesiz ukala çok bilmiş mal bak öyle konuş salak arkadaşım benim p.ç

• Bence de yani o resmin neresi eşit :D ayrıca iki kavram birbirinden ayrı olsa da durum orta da madem allah var neden bir çok insan sefalat çekip aç kalıyo? bu soru da neden bu kadar eksilenmiş anlamadım

• Yanıt kolay yanlış yapmak için

0|0
    0|3
  • Seni kim yarattı ? ("seni" teşbih amaçlı kullandım)

0|0
    4|4
Yükleniyor...