Sübyancının açılımını merak ediyorum

Şimdi şöyle bir gerçek varki 28-30 gelen bay yada bayanlar kendinden küçüklere bakıyo bunun sınırı Kaç olmaliki sübyancı olmayalım :d kendinden 3 yaş küçük yada büyüklere olumlu bakıyorum sizce kaç olmolmaliki sübyancı olmayalım:d?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• sübyan sabi 13 yaş altı olarak adledilir. bunu yaş farkıyla pek alakası yok. çocuklar için kullanılıyor. yoksa aşkın yaşı olmaz. gönüller bir olduktan sonra yaş fark etmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• kendinden küçüğe bakma konusunda erkek için haklısın ama kadınlar için hayır.. kadınlar çok enderdir kendinden küçüğe bakması belki bir iki yaş anca..

1|0
    1|0
    • Benim halam 28 yasinda enisyem24

• işte dediğim gibi enderdir bu olay.. ender görüldüğü içinde toplumda yargılanır zaman zaman..bana göre insanlar kimle nasıl mutlularsa öyle yaşasınlar.. önemli olan uyum ve mutluluk..bize ve kime ne..

• Yok be artik yadirganmiyo normal bende 28 yasinda olsam 24 yasinda birini isterim

• Benım sevdıgım Kızla Aramda 8 yas var odabenı sevıyor bır sorun yok kısmetsede evlencez ınsallah babasını ıkna edersem tabı :D

0|0
    0|0
  • ergenliğe girmemiş olanlar sübyandır burdan hesap et

0|0
    0|0
  • 2,3,4 bunlar ideal en ideali 3tür bunu ötesinde sübyan olma durumu olur ama şuda var bu 18 ile 25 yaşlarda böyle daha ilerisinde bu fark artar mesele 35 erkek 30 bayan normal durur yada 50 erkek 42 bayan gibi ilerledikçe yaş farkı artabilir

0|0
    0|0
  • Bence en ideali 5 yaş.

Bulabiliyors kendi yaşıtı en iyisi bence

0|0
    0|0
  • Her insanda olan birşey değil bu kimi insanlar kendilerine yaş itibariyle daha olgun kişilerden hoşlanır. Sübyan olan kişi abest kişiliğe sahiptir zaten.

0|0
    0|0
  • 27 yaşındayım 20 23 arası sevgilim eşim olabilir.

bu sübyancılık değildir.

15 16 yaşında bir kızla ilgilenirsem sübyancı olurum.

0|0
    0|0
  • benim bildiğim 25 ve üzeri insanlar kendilerinden küçük ve 18 yaş altına ilgi duyarsa ona denir

0|0
    0|0
  • daha yaşın kaç ki 3 yaş küçüğebakıyorsun D: sen büyüklere bakk

0|0
    0|0
  • dünyanin en iğrenç şeylerinden biri olduğunu idaaa ediyorum

0|0
    0|0
  • 18 yaşını geçip de bok yiyenlere kimse bişey demez :D

0|0
    0|0
  • 10-18 yaş arasına bakarsan yaşında baya ilerlemişse buna denir..

0|0
    0|0
  • çocuklarla görüşmek

0|0
    0|0
  • sübyancıyım ben ozaman :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çocuğun yasındakilere bakıyosan sübyancısındır

0|0
    0|0
  • 3 yaşiyidir iyi :)

0|0
    0|0
  • -10 +10 normaldir gerek yok o lafa :D

0|0
    0|0
    • kendınden 5 yas kucuge tamamda fazlası sakat be tabı yas sınırı 23

• biraz uçurum değilmi senece değerler

• erkek büyük olması 8 10 yaş çok var çevre de , kız için max. 4 5 iyidir.

Yükleniyor...