Erkekler sizin için klas kadın mı yada seksi kadın mı?

Merhaba,

Farketim ki genelde seksi kadınlar daha çok beğeniliyor ki klas kadınlardan neden ? sizin için en göze batan klas kadın midir yada seksi kadın mı ?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• kadın yalnızca benim olsun beni anlasın başka bir şey istemem gerisi yalan sadece. seksi olsa ne yazar... klas olsa ne yazar

1|0
    0|0
  • klas kadın zaten seksi kadındır ayrı şeyler değil..klasdan kastettiğin 1. sınıf kaliteli nitelikli bakımlı ise

0|0
    0|0
  • dışarda kapalı hanımefendi olcak mutfakta 10 numara aşçı olcak yatakta da ateşli bi hatun olcak onu severim

1|1
    0|0
  • her ikisi de :D

0|0
    0|0
  • bana göre akkılı ve dır dır etmeyen kadın tercihimdir... ee tabi ölçüler de biraz yerinde olmalı... haa en önemlisi gerçekten her yeri güzel kokmalı temiz olmalı... umarım bunlar sana faydalı olur

0|0
    0|0
  • Bir sevgilim ayrılmamızdan sonra bana "keşke seninle yatsaydık" demişti. Cevabım efsaneydi: "ben kaliteli hatunlarla yatarım".

0|0
    0|0
  • klas kadınla erkekler çıkmak ister havam olsun yanımda gezdiyim millet sevgilime güzel desin falan diye seksi kadınıda kullanmak ister fiziği iyi diye

0|0
    0|0
  • teki eğlenmelik teki evlenmelik...

0|0
    0|0
  • Klassss tabiki, kaliteli akıllı

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı kadın

0|0
    0|0
  • asil kadını tercih ederim

0|0
    0|0
  • klas kadın tabiki zeki ve kaliteli

0|0
    0|0
  • seksi kadın yeterli klaslar burunlarından kıl aldıramzlar

0|0
    0|0
  • amaca göre değişir :D

0|0
    0|0
  • eğer seks için seksi isterim gece cluplerinde eğlenmek içinde klas isterim ama emin ol ki senin gibi düşüneni asla istemem yav ne biçim sorular düşünceler bunlar Allah Allah

0|0
    0|0
    • niye ne dusunuyormusum ki ?

• ne alaka simdi soru sormak da mi yasak ? allah allah

• bırakın şu klas seksi takıntılarını sadık olun dürüst olun yetrli

Kızlar Ne Diyor 2

• seksi kadın seks için klas kadın yaşamak için...

0|0
    1|0
  • seksinin , klasında modası geçiyor , güzellik geçici ...

0|0
    0|0
    • dogru ama guzel olmayabilirsin ama klas'in olabilir, yada guzel olmayip seksi de olabilirsin farkli seyler ;)

• dediklerine katiliyorum ;)

• ayrıca hemcinslerime mesajım var , evliler için dışarı süslenip püslenip çıkanlar aynı şeyi evde kcoaya yapmıyorlar ne kadar pis , iğrenç , eski püskü elbise varsa onu giyiyorlar , ya olur mu böyle sonra adamın gözü dışarda , sen dışard ayaptığını evde yapsan bu işler olmaz yani :D , kadının süsü evde erine karşıdır :))

Yükleniyor...