Bazen çok seversiniz aşk denen şeyin o olduğunu anlarsınız onu kaybetmeye yakın anlarsınız herşeyiniz odur.baz

Bazen çok seversiniz aşk denen şeyın o oldugunu anlarsınız onu kaybetmeye yakın anlarsınız herşeyiniz odur.bazı şeyler yaşarsınız adı günah olan ve birgün hem ssize verdiği verdiği sözler hemde sevgisi biter size olanla kalırsınız evet çok sevdim ve bişeyler yaşadım pişmanlığım günah olması ve sürekli yüzyüze bakarken onun hayatına kaldığı yerden devam etmesi

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Bunlar için pişman olma. Olan olmuş.. Artık sende hayatına devam etmelisin. O senı sevmekten vagectıyse elden bısey gelmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Nur içinde yat kalbim, ben katilini çok sevdim.

1|0
    0|0
  • kendim içinde sen ve gerçekden sevmenin değerini bilenler içinde sevdiğiniz kadar sevilmenizi diliyorum ama doğru kişiyle,seni umursamıyorsa seni umursayan biride vardır dışarıda bir yerde takılıp kalma...

1|0
    0|0
  • ben de senin gibiydim sadece o var gibiydi ama şimdi başkası var ve onu hatırlamıorm bile

0|0
    0|0
  • Yaptıgın şeyden pişman olmanın faydası yok artık. Yüzüne bakmaktan korkma... Hayata daha istekli tutunmaya çalış. Daha güçlü olmaya çalışmazsan acıların daha da artar..

0|0
    0|0
  • Hayatta yaptığın hiç birşeyden pişmanlık duyma ve Pişmanlık duyacağın şeyleride yapma...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bazen;

yıldızları süpürürsün, farkında olmadan

güneş kucağındadır, bilemezsin

bir çocuk gözlerine bakar, arkan dönüktür

ciğerinde kuruludur orkestra, duymazsın

koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın

uçar gider, koşşan da tutamazsın

çok severim bu sözü .. koşşsan da tutamazsın tutulmak istemez zaten o zaman sana yapıcak tek şey kalır susmakk ve gidişini izlemek..

0|0
    0|0
  • Haketmediıin şeylerin bedelini sen ödemek zorunda değilsin. Kaldığın yerden devam edeceksin.. Mecbursun.

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatında bir doğrusu vardır sen yanlışları buluyorsun şuanda o doğru ir gün seni bulucak.

0|0
    0|0
  • üzülmee zamanlaa hayat öyle bir değişiyorki ve an gelicek şuanda ki düşüncelerinii hissettiklerini hatırlamayacaksın...

0|0
    0|0
  • o olanları gunahları sevapları yasananları yasamak ıstedıklerını bıraktıgın an sende kaldıgın yerden devam edebılırsın

0|0
    0|0
  • sevdiğin kişi seni sevmedi diye pişmanlık duyma

0|0
    0|0
  • daha çok onun umursamazlığına sinir oluyosun bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...