GALATASARAY gruptan çıkmalı mı , çıkmamalı mı bence Uefa kupasını alalım?

**** Cimbom kolay bir kura çekti ve hepimizi şaşırttı şanslıyız ama kuşlar kıskanıyor siz de katılın siz de kolay kura çekin.

Gruptan çıkarsak en fazla çeyrek final oynarız bu kadroyla Schalke gibi rakip çıkarsa falan ama 3. olup Uefaya gidersek final oynarız kupayı da alabiliriz?

Bu arada ilk kez iki Türk takımı aynı grupta Türkiyemiz'den ASLANIMIZ , Kazakistanımızdan ASTANAMIZ =) <3

• Gruptan çıkmalı ve UCL'de gidebildiği yere kadar gitmeli.
    33% (4)40% (6)37% (10)Oy Ver
  • Gruptan 3. olarak Uefaya katılıp en az final oynamalı ya da kupayı 2. kez Türkiye'ye getirmeli.
    33% (4)40% (6)37% (10)Oy Ver
  • Hayırlısı olsun.
    34% (4)20% (3)26% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle gruptan çıkmalı ve tek eşli takılma benim futboldan anladığım mantalite budur o yüzden Cimbom'un C'si dedim Allah affetsin :( :(

0|1
    0|0
    • Af edersin takılmalı olacaktı :(

• tek eşli takılmalı ne demek anlamadım

• Grup olmasın demek gruptan çıkması belki takımımız için daha hayırlı olur dimek istediydim :( :(

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Şampiyonlar ligine katıldıysan büyük takimsan ilk hedefin gruptan çıkmak olmalı
    Eğer grupta işler kotuyse son iki maç kala uefa hesapları yaparsın

0|1
    0|0
  • ne uefası ya ben artık ona kupa demiyorum ki ŞL varken bize uefa yakışmaz büyük takımlar büyük oynar bu gruptan inanırlarsa adam gibi oynarlarsa lider çıkacaz inşallah

0|1
    0|0
  • Fenerlilere inat 2. Kez kupayi aliriz insallah 😃

0|1
    0|1
  • uefa avrupa liginde bu sene dortmund, monaco gibi takımlar olacak ne finali

0|0
    0|0
  • Uefa kupasını artık büyük takimlar iplemiyor CLDE gruptan çıkmalı

0|0
    0|0
    • Nasil iplemiyor Sevillayi herkes seviyor ramam buyuk takimlar uefada bilerek eleniyorlar ama ben gene de kadromuza göre gerçekçi bir hedef istiyorum

• Uefada iyi parada yok CL de çeyrek finali kupaya tercih ederim

• Ucl ceyrek finaldede para yok finale kadar kupa hepsinden önemli

Yükleniyor...