Galatasarayın Guruptaki Rakipleri Hakında?

Merhaba Öncelikle soruya tıkladığınız İçin Tşkler A. Madrid Benfica Astana Hakndaki düşüncelerinizi Merak Ediyorum,

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Şunu anlamıyorum çok kolay grup falan nedir burası şampiyonlar ligi her türlü sürprize açık. Ayrıca Galatasaray Benfica dan daha güçlü değil atletico madridse galatasaraydan çok fazla güçlü adamlar 2014 te şampiyonlar ligi finali oynadı biraz gerçekçi olun. Galatasaraylıyım ben de ama sizin gibi hayal aleminde gezmiyorum. Astanayı da yenemezsek zaten gruplardan çıkmaya hiç gerek yok

0|1
    0|0
    • Bir Dusun Bziki Madride Ka Tutmus Takimiz Kalkpta A Madride Sivas Macina Cikar Gibi Cikmayacagz Heleki O kadar Maddi getirisi olan bir yerde bnce Amadrid benfica Falan rht rht yeneriz

• İnşallah kardeşim öyle olur ama ben daha çok 3. bitirip avrupa liginde final oynamayı daha çok yeğlerdim oradan gelecek paralarla da seneye şampiyonlar ligi için daha iyi transferler yapıp çeyrek final-Yarı final hedeflerdim. Mesela juventus bizim onları elediğimiz yıl avrupa liginde kupayı aldı ertesi yıl yani bu sene şampiyonlar ligi finali oynadı. Biz de onlar gibi yapsak yarı finali görebiliriz belki de şampiyonlar liginde. Çünkü bu kadro şampiyonlar liginde çeyrek finalde pek gücü yetmez 2. tur geçilebilir mi o da bir sorun.

• Hklsn ama bugn spor hbrlerinde izledim her yendigi mac icin daha sonra olası gruptan cikma durumunda falan turkiyeden tek tkm oldugu icin butun gelir miktarlarina sahip oluyor yani ne yaparsa yapsn para cepte

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• 1. ve 4. torbadan çok şanslı. madrid ise bomba

0|0
    0|0
    • Kendi sahasında real madride kok sokturduk atletico kim

• O da senin sahanda 6 attı. Öyle tek maçla bakma olaya Atletico şu an gs den kat kat iyi. umarim yaniliriz

• Bnce atleticoyu yenecegiz buna emn olun

• A. Madrid oldukça dişli bir rakip Benfica ve Astana ise şanslı denebilir.

0|0
    0|0
  • Çıkar gruptan.

0|0
    0|0
  • Türkiye kupası gibi grup daha ne olsun

0|0
    0|0
  • hepsi tam dişimize göre rakipler çekebileceğimiz en iyi kurayı çektik

0|0
    0|1
    • Bncede kendi gorusum atletigoyuda yenebiliriz bnce

• burada rahat alırız atleticoda kim kaldı allah aşkına biz kendimizi ve neler yapabileceğimizi biliyoruz o yüzden geri vites yok alayına hucumm

• gruptan cikamaz

0|0
    0|1
    • Kararına saygı duyuyorum ama nedeninide ogrenmek istiyorum neden?

• Bir dahaki ay bu konuda bulusalm ilk mac bizim sahamzda ve trt naklen veriyor

• bana uyar yaz bir kenara mactan sonra bana mesaj at

• 1. çıkarız

0|0
    0|1
Yükleniyor...