Göbeğim nasıl? Karın çalışmalı mıyım? (RESİMLİ) ?

Göbeğim nasıl ? Karın çalışmalı mıyım ? (RESİMLİ) ?

Resmi belediyenin tuvaletinde çektim :) Sokaktaydım :D

Neyse ben hiç mekik dahi çekmedim. Adonislerim ve üst karın kaslarım hafif belirgin. Ama alt karın kası belli değil. Acaba ne yapabilirim? Spordan anlayanlar sizce ne yapmalıyım? Bu karın nasıl bir çalışmaya girmeli? Hiç içime çekmedim serbest bıraktım tavsiyelerinizi bekliyorum. Karın bölgem fit mi görünüyor?

Güncellemeler:
Bu arada bel çevrem 73 cm bir erkek için oldukça ince.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Çok iğrenç karnın.

0|1
    0|0
    • Nasıl yani neden ki iğrenç?

• Kilo al o kılları al, baklava yap.

• Vücudumda kıl sadece orada var o da göbek deliğinden genital bölgeye uzanıyor ışık olduğundna fazla belli olmuş ama evet baklava yapacaz inş :)

En İyi Erkek Görüşü

• Çalış çalış, çizgiler varken yazık etme. Çalış six pack ol.

0|0
    0|0
    • Yani çalışsam çıkar mı?

• Azmine, beslenmene ve doğru hareketleri yapmana bağlı. Yaparsan elbette çıkar.

Kızlar Ne Diyor 6

• Çalışmalısın

0|0
    0|0
  • Zayıfsın yaa kilo al

0|0
    0|0
  • Normal göbek ben bir farklılık göremedim hadi babamın ayva göbeği olsa bir yorum yapılır ama

0|0
    0|0
    • Yani sen buna göbek mi diyorsun? Göbeğim mi var yoksa düz bir karın mı?

• Kötü değil ama çalışsan olur.

0|0
    0|0
  • gayet normal bence ama aklıma takılanlar var neden belediyenin tuvaleti ve neden sokak? :D

0|0
    0|0
    • Ya sokaktaydım birden çişim geldi çıktıktan sonra tuvalette kimse yoktu aynaya baktım öyle bellerimi düzeltirken kafama takıldı aynadan bir foto alayım da KS e atar sorarım yani amacım nasıl göründüğünü sormak değil nasıl çalışmam gerektiği idi. Neyse Allahtan kimse görmedi :)

• yani görseler verecekleri tepki biraz komik olurdu :D

• Çalış karın bence

0|0
    0|0
    • Şuanki haline nasıl yorum yaparsın peki? Yani düz bir karnım mı var? Formumda görünüyor muyum?

• zayıf duruyorsun

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...