Sevgilinizin iş arkadaşlarının Facebook'taki tepkileri sizi rahatsız eder mi?

evet sevgiliniz çalışıyor...malum orada da bir iş çevresi var ama dikkatinizi çeken şeylerde var. mesela facebook'ta sevgilinizle birlikte çekindiğiniz fotoların beğenilmemesi ve sadece sevgilinizin olduğu fotoların beğenilmesi gibi..bu sizi rahatsız eder mi?

ya da bir bakıyorsunuz iletiler yazılıyor...işte mehmet(varsayalım ki sevgilinizin adı mehmet olsun.) bugün öğle molasında şunu yedi bunu yedi gibi yazıların yazılması kızlar tarafından sizi rahatsız eder mi?birde uzak bir ilde olduğunuzu ekleyelim üstüne...ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
arkadaşlar sorun çözüldü büyük ihtimal..şifresini aldım o kızları sildi..tatlı tatlı düzmek iyi oluyomuş kızlara tavsiye:):)

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok rahatsız olurum, terk ederim onu! Hiç kimse benim erkek arkadaşım hakkında böyle yorumlar yapamaz ve facebook'ta fotoğraflarını beğenemez! Beni aldattığını düşünürüm ve kendimi yemeye veririm.

Ama çok seviyorum ya ben, bırakamam hemen. :).

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• :) zordur uzak olan ilişkileri yürütmek..böyle bir durumu ben kabul edemem..güvensizlik değil ama kıskançlık..sevgilimin bu kadar yakınında bence art niyet taşıyan biri olmamalı..

0|0
    0|0
  • Sevgiliniz mehmet sozunu cikar diger seylere yorum yapiyorum cok kizarim faceyi kapattiririm yada fotolari sildiririm

0|0
    0|0
    • sonuçta uzaktasın..f.bookun kapatması senin içinde kötü olmaz mı?sonuçta o olmasaydı belki de iş ortamında böyle hemcinslerinin olduğunu göremeyecektin?

• Olur selamimida ilet

• hay hay !

Kızlar Ne Diyor 9

• Neden sende politik olmuyorsun biraz.

Sevgiline face te birşeyler yaz:) Onların yazdıklarını beğen falan..

0|0
    0|0
    • öyle yaptım zaten aynen..ama rahatsız olduğumu da söyledim.bana şifresini de verdi..

• iyi tamam işte ustune gıtme. guevndıgını söyle ona bu dha ıyı

• Neden facede olan bitten seylerden bukadar sorun yaratiliyor genellikle ona anlam veremiyorum :) calisa bilir sevgiliniz sizde ona aciklayin bu durumdan hosnut almadiginizi ve rahatsiz oldugunuzu benim icin sorun olmaz ama fazla lagbalide olmasin yani is ortaminda evet ama facede herkesin birseyleri gormesine bilmesine gerek yok:) rahatsiz olsamda bunu dile getirirdim facede sildirim ne geliyorsa zaten bu faceden geliyor ya

0|0
    0|0
  • kötü bir durum olur tabiki.

0|0
    0|0
  • Sonunda anladım seni ama geç oldu:)))

0|0
    0|0
  • kızlar takıp etsın pek kıskançlık yapmam bu konuda bu kadar ufak detayada takılmam onun fotoları begenılıyor bızım fotoları begenmıyorlar dıye cunku cevap açık ve nettir zaten sevgılısı olmasına tahammulu olmayanlar vardır cevresınde bunu sevgılım anlayamıyorsa bende oturup anlatamam

0|0
    0|0
    • sallamam diyosun yani ne yaparsa yapsın :)))

• yani oyle dıyorum:)eger sallarsam cok fena arıza cıkar cunku:)

• Facebook ve ordaki olan abudik gubudik şeyler hayatımı yönlendirmediği için, aklımı kemiren bir husus olmaz.

0|0
    0|0
  • Tatlım benimde onunda face yok böyle bir sorun yaşamıyoruz...

0|0
    0|0
    • aslında en doğrusu o ama özellikle evli bayanların bu kadar cıvık olmasını mantığım almıyor...

• diğer insanlarla olan ilişkileri rahatsız etmez

0|0
    0|0
    • yani senle çekilmiş olan fotolar beğenilmiyor ama sadece sevgilinin olduğu fotolar beğeniliyor...

sen bunda bişeyler çıkartmaz mısın?

yada sevgilini takip eden kişilerin olması hemcinslerinin...

• verchiel10, harikasın.

@soran: mehmet ekmeği yemiş, kızı değil.

• kız onu yemesinde :))))

• Kendi ilişkime bakarım. Bu tarz şeyler beni rahatsız etmez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...