Fitness ve vücut gelişimi?

Merhaba abiler ablalar.
20 ekim de fitnessa başlıyorum. boyum 1.80 ve 55 kiloyum. ne yazik ki oldukça zayıfım. Oyle ki bir cok kisi bu konu da beni eleştiriyor canımi sıkacak şeyler söylüyor. bende en kisa zamanda hiç değilse ortalama bir görüntü elde etmek istiyorum.20 ekim de spora başlayacağı. Azimle cçalışır ve takviye kullanırsam yaza kadar sonuç alır mıyım?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Bende 4 ay önce gidip yazılmıştım çevremdekiler yok boyun kısalır şu bu gibi şeyler söyleyip hevesimi kursağımda bırakmıştı çıkmıştım. Şimdi nasıl pişmanım anlatamam sakın gitmemezlik etme

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1 senede tam olarak fit ve düzgün bir vücuda kavuşursun ama 1 senenin altında fazla bişe bekleme düzenli ve disiplinli olmalısın bide sana önerim kilo almak zorunda oldugundan dolayı fıstık ezmesini bolca ye hem içinde fazla protein var hemde yüksek kalori 1 tatlı kaşıgında 100 kalori var , takviye konusundada yalnızca protein toozu kulanman yeter ama hemen başlama spora başladıktan 3-4 ay sonra kullanmaya basla zaten senin için şartta değil protein tozunu kalori almak istemeyip protein almak isteyenler genelde kullanır senin kalori alman gerektiğinden proteini besinlerden karşıla.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Diyetisyene falan gitseydin bir , her vucut yapisinin kilo alma şekli farkli

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Zayıf olmak çok kişinin dediği gibi senin için tamamen dezavantaj değildir. Üst kısımda yağlı doku çok az olduğu için çalıştıkça direk kaslar ortaya çıkmaya başlayacaktır. Bu da senin için motivasyon sağlar dediğin sürede düzenli çalışmanın elbette karşılığını alacaksın. Beslenmeyi ihmal etmeyelim. İyi günler :)

0|0
    0|0
  • kardes bende senn gbiydim 3 ay gittim vücud şekillendi ama kilo senden cok sen baya bir zayifmişssn.

%70 beslenme
    %30 spor. + protein. alırsan felaket sonuç alırsın.

0|0
    0|0
  • protein tozu kullan kesinlikle işe yarıor bende 1.90 77kg falandım 5 ay sonra 85 kilo oldum şu an iyi gibi kilom

0|0
    0|0
  • Tabi güzel sonuçlar alınabilecek bir zaman ama lazar angelova falan bakıp da böyle olurmuyum dersen olamazsın tabi :D ama zevkli olacak emin ol. zayıf olduğundan sağlam beslenmen gerekecek bu da bol bol yemek demek :)

0|0
    0|0
    • Saolasin. d
      Tek istediğim kimse tarafından daha fazla asagalanmayacagim bir vucut. normal olayim yeter

• Ol reis özgüven verir kendini seversin :)

• Başara bilirsin... kulak asma onlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...