En çok hangisi yaralar sizi? Bir dost kaybetmek mi; sevgiliden ayrılmak mı?

Ayrılık dediğimizde sevileni terk etmeler, sevilen tarafından terk edilmeler geliyor aklımıza. Oysa ilişkiler gibi dostluklar da sonlanır.Eğer ki acıtmaya başlamışsa. Çok sevdiğiniz, herşeyi paylaştığınız, hayatınızın belirli bir döneminde yanınızda olan bir dostunuzla yollarınızı ayırmak zorunda kaldınız mı?Bazen bir sevgiliden bile öte olan bir dost... ve bir sevgili... Hangisini kaybetmek daha zordur?

0|0
613

En İyi Erkek Görüşü

• İkisi de çok zor olaylar. Ayrıca aynı kefeye koyamayız ikisini. Yani biri elma, biri armut ikisini topladığımızda iki elma veya iki armut yapmaz. Her zaman bir elma bir armut olur. O nedenle dost veya sevgiliyi kaybetmektense oturup herşeyi açıklığa kavuşturmak çok önemli. Yani karşıdakini dinleyebilmek, önyargısız olaylara yaklaşabilmek çok önemli. Tabi bunları yaparken saygı birinci planda olmalı her zaman. Yoksa 'Nereye gideceğini bilmiyorsan gittiğin yerin önemi yoktur' atasözü gibi olur.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• dostu kaybetmek daha zordur bence.Sevgilinin yerine yenisi gelirde bir insan dostluklari kolay kazanmiyor malasef.

1|1
    0|0
  • 2sinede kaybetmek istemem

kaybedeceksem onlar beni kaybetsin

1|0
    0|1
  • gercek aşkı kaybetmek koyar insana

1|1
    0|0
  • dost kaybetmek beni daha cok üzer sevgili kaybetmek ise artık o kararını vermiştir yol verirsin iyiki ben bununla evlenmedim diye sevinirsin tabıkı benım fikrim böyledir..

1|0
    0|0
  • tabikide dost kaybetmek

2|0
    0|0
  • dost olandan zaten kolay kolay ayrınılmaz... dost olan kişiye akılda baglanıldıgı için... sevgilide ise daha farklı duyguşar işin içine girdiginden sevgilier ayrınılmaz degilllerdir...

1|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=_c-PDMefJOU bir de çok severken ayrılmak

1|0
    0|0
  • çorap değiştirir gibi sevgili değiştirmediğim için sevgili.Dostlarımında gönlümde yeri ayrı tabi

1|1
    0|0
  • böbrek taşı düşürmekle dost kaybetme acısı aynı bence ben bilirim o duyguyu

1|0
    0|0
  • sevgili daha zordur

1|0
    0|0
  • yetmedi mi daha ne istiyorsun

0|0
    1|0
  • tabiki bir dostu kaybetmek daha zordur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sevgılıyı kaybetmek olurdu .cunku benım hayatıma oyle alelade sıradan bır ınsan gıremez .sevgılı konusunda oldukca secıcıyımdır .sırf sevgılım olsun dıye silik bır ınsanı hayatıma almam .hayatıma aldıgım adam onemlıdır ,hem sevgılım olur hem de dostum olur .o yuzden sevgılıyı kaybetmek bana cok koyar .bır tasta ıkı kus ; hem sevgılımı hem de dostumu kaybetmıs olurum :(

1|0
    0|0
  • dost daha zor gibi sanki bilemedim

1|0
    0|0
  • Cok dost kaybettim. Acisina alisiğim. Suanki sevgilimi kaybetmek istemem asla.

1|0
    0|0
  • sevgili olurdu herhalde . çünkü ben çok zor aşık olurum ve kaybtmeyi göze alamam herhalde

1|0
    0|0
  • ikiside aynı bok canım yanmaz.

1|0
    0|1
  • sevgiliyi anladık da dost kaybetmek çok zor olur..

1|0
    0|0
Yükleniyor...