Seçme ve değiştirme şansınız olsaydı?

başınıza gelen en talihsiz olay nedir ? şansım olsaydı zaten böle olurdu dediğiniz...? mesela benim seçme şansım olsaydı ailemden bi kaç kişiyi değiştirirdim :)) peki sizler ? sizin şansınız olsaydı ne yapardınız ?

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• kaderime katlanırdım heralde :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• kendimi değiştiririm

insanlara neden bu kadar iyi davranıyorum diye:DDDDD

0|0
    0|0
  • hiçbir şeyi değiştirmem ben halimden memnunum

0|0
    0|0
  • 28 şubat yuzunden universite sinavimda puan kesintisi oldu yuce rabbim sahit bundan sorumlu olanlari şehit dahi olsalar afetmiyecem yillarimi aldilar cocugumu asla imamhatip yada meslek lisesi okutmam yer yarilsa dahi...

0|0
    0|0
  • Çevremi senin gibi olağanüstü güzel kızlarla değiştirirdim.Enazından pozitif enerji alırdım size baktıkça

0|1
    0|0
    • yaa şımarmak istiyorum ama üzerimde iyi durmaz :P teşekkür ederim iyi geldi :))

• Yemin ediyorum tüm içtenliğimle söyledim,gerçekten çok güzelsiniz.Güzelliktende öte çok sevimli ve çekicisiniz

• ben kaderimi değiştirirdim şansım olucak ama en başta...

0|0
    0|0
  • kendim değiştirmek isterdim çok yakısıklı sempatik şeytan tüylü biriyim

ilgiden sıkıldım artık o derece...

?

0|0
    0|0
  • Hayatıma giren namuslu ayagına takılıp aslen o... olan bır kızı hayatımda basıma gelen en talıhsız olay..

0|0
    0|0
  • sünnet olmak :)

0|0
    0|0
  • bisi bulamadim ben

0|0
    0|0
  • sünnet olurken sünnetçiyi seçme şansım olsaydı keske ah o sünnetçiyide bi yakalarsam zaten ..

0|0
    0|0
  • hayatımdaki isyanları, yapmış olduğum hataları ve zararları..

0|0
    0|0
  • şansım olsaydı topcu olurdum ama olamadım

0|0
    0|0
  • oooov çok sert oldu bu... memnuniyetsizliğin nedir bir isyanın var senin

0|0
    0|0
    • isyan edemem hayatım da kötü dönemler yaşamış olabilirim ama kaderim beni güzel yerlere taşıyacağına inanıyorum.. sağlıklıyım çok şükür mesleğim var.. güzelim :P kişiliğime güveniyorum çok şükür kısaca :))

• şehirleri karıştırmaa :)) sen beni tam olarak anlamadın:) ailemden hiç utanmadım sadece düşünceleri bazı kısımlarda yanlış geliyor

• bu beyin fırtanası beni aşar... pembe panter gibi apışıp kaldım

• böyle bir şansım olsaydı şanssız olanlara şans öpücüğü verirdim :D

0|0
    0|0
  • işimi aşk durumlarımı değiştirirdim D:

0|0
    0|0
  • gerek yok iyi böyle

0|0
    0|0
  • böyle bir soruyu sormamak en iyisi ,çünkü taktir eden etmiş ve daima O en güzelini taktir eder. ne der Erzurumlu İbrahim Hakkı Hz.

Mevla görelim neyler

Neylerse güzel eyler.

0|0
    0|0
    • benim sorumda mevlanın işine karışacak bişey yok sadece insanların düşüncelerini merak ettim bizi siz yaratsaydınız demedim yada kaderinizi demedim lütfen soruları okurken düşünürseniz memnun olurum

• ben sorunu iyi okudum[ (mesela benim seçme şansım olsaydı ailemden bi kaç kişiyi değiştirirdim :)) ] yaratan zaten senin ailenide yarattı ve beraber yaşamanızı taktir etmiş dolayısıylada onun işine karışmak olur değiştirmek istemek.sen en iyisi beğenmediğin kişileri eğit derim .vesselam

• bakış açılarından bahsettim.. önce sen ön yargılarını kır ve herşeyi dini açıdan değerlendirme orda konuyu bağlamak istesem zaten yaradışılıştan girer kaderden çıkardım bende en az senin kadar inançlı biriyim

• Hamilelik sürecinse anneme ilaç kullandıran doktorun bu dünuada var olmamasını istterdim... Malum engelli olmamın yegane sebebi..

0|0
    0|0
    • kader demek lazım o doktoru denk getiren seni sınamak istemiş daha güzel bi mükafat vardır belki sonunda :) tabi doktorun yaptığı hatayı göz ardı edemeyiz :( allah şifalar versin

• Teşekkürler sordun söyledim sadece :))

• ben teşekkür ederim :)

• shçekda (ytmhn) büyümek şansım olsaydı bu basıma gelmezdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• içimdeki bazı duyguları değiştirirdim. ben değişirsem, dünya değişir :)

0|0
    0|0
  • Çevremdeki gereksiz insanları ya ortadan kaldırırdım ya da zihniyetlerini değiştirirdim.

0|0
    0|0
  • Sirketleri olan bir ailenin kizi olmak isterdim. Calis calis nereye kadar ya hu! :)

0|1
    0|0
    • işin gücün zevk-i sefa öbür tarafı da düşün :D:D

• milli piyangodan büyük ikramiye çıkıp ta memurluktan istifa etmeyeni bile gördüm bu ülkede neden güveneyim ki sana :D:D:D

• Omur torpususun startagain. :)

• Seçme şansım olsaydı çok şeyi değiştiridim hayatımda..

0|0
    0|0
  • resimdeki sen misin kız

0|0
    0|0
    • sorma ben çok kızıyorum çıkınca :D allık kullanıyorum çok belirgin olmasın diye orda makyaj yok çok belli seninde yüzünde başka yerlerin hoştur :))

• yok beee çok tatlı çıkmısın anjelina jolye benzettim kız beni safinaza benzetiyolar :) yüzüm çok zayıf umarım kaderinde güzel olur yüzün gibi kib ks da en güzel kızlardansın

• şu sınav sorularını değişitrsek iyiydi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...