Yağlardan Nasıl Kurtulurum?

Arkadaşlar çok sıkıntı çekiyorum artık fazla kilom yok 6 kilo fazlam var ancak gerçekten kaslarımı geliştirmek için önce bellerde ki yağlardan kurtulmam lazım ne yapmalıyım tavsiye verin, beslenme ve spor konusunda tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• bol bol koş
    az ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• yemek yemek çok önemli usta sabah kahvaltısında 1 tam yumurta 2 yumurta beyaz , 50 gr beyaz peynir qma yagsiz yeşil çay iç saat 8-9 arasında sonra 11-12 de bir bardak süt iç saat 2de 150 gr tavuk eti kırmızı et veya balik ye biraz sinir 3-4 kaşık sebze yemeği ye 5-6 gibi yoğurt ve 1 yeşil elma ye akşam saat 7 ile 9 arasında yine 150 gram tavuk eti balık veya kırmızı et ve yine yanına sebze yemeği ye. Hamur işinden uzak dur ekmek yicektim tam buğday ye oda normal 3 öğünde al 1 2 dilim cik ve hergun mekik çek dumbell çalış spor salonuna gitmicegin için mekik hareketlerini fazla tut. hem kaslı olursun hem sağlıklı beslenirsin

0|0
    0|0
    • sporu saat 6da yapmaya başla saat 7de yemeğe otur kirilan proteinlerin yerini tavuk etiyle tamir et

• tamam teşekkürler her sabah koşuya başlıcam ara öğünlerde abur cubur yerine meyve tüketirim 1 aya bişeyler değişir herhalde :D

• Sabah Koşusu dışında akşam 5-6 gibi mekik ve dumbell ile hareket yap 1 saat sürsun spordan hemen sonra et ye vakit kaybetmeden. 1 ayda çok değişme olur mu bilmem ama 2 ayda o fazlalık kalmaz 3. ayda düzgün bir vücudun olur

• Yemek yeme la

0|0
    0|0
    • Öyle demekle olmuyor :) ekmek yemiyorum hiç ama mesela şimdi açıktım kahvaltıyla duruyorum ne yisem diye düşünüyorum

• Tavuk dürüm :P

Yükleniyor...