Mesajlaşma olayları. Neden öyle olur?

Misal biri mesaj atıyor, iyi hoş cevap yazıyorum konuşuyoruz. (Telefonda) Sonra bir şey oluyor son yazdığı mesajı gördüğüm halde cevap yazmıyorum, kasıtlı yapmıyorum. O an sokakta oluyorum yada bir şeyle uğraşıyor oluyorum .Ha bazen kasıtlı yapıyorum çok saçma sapan salak cevaplar geldiğinde.

Cevap yazmadığım kafamın bir köşesinde kalıyor, sonra da unutuyorum. Aradan bir gün geçiyor yeni aklıma geliyor. "Ya dün şey oldu şeyde şeye girdi ondan cevap yazamadım" gibisinden bir şey diyorum. Demez olayım bi ton trip yiyorum. ,

Ey adam hadi benim yeni aklıma geldi cevap yazmak. Seninde yenimi aklına geldi trip atmak. Bakın şimdi aynısı başıma geldi, ben öyle dedikten sonra gelen cevap;

"Son mesajı attıktan sonra uyumuş kalmışım gene öğleden sonra kalktım bende evde bi dal sigara kalmamış kafam zongluyodu bide tele baktım mesaj atmamışsın.

Sinirlendim evi yaktım."

Ne demeli ? "Ha ha çok komiksin sen ya" desem ayıp mı olur ? :/

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Açıklama yaparsan karşı tarafa trip hakkını da vermiş oluyorsun ama :)

Mesajlara çok takılmam. Her mesajı illa görüşürüz diye bitirmeye çalışmıyorum zaten. Dediğin gibi öylesine bir mesaj gelirse, cevaplamıyorum.Açıklama da yapmamak lazım ama :)

0|0
    0|0
    • Bundan sonra ayıp olurmuş falan umursamıcam valla. Benim rehberimde az insan vardır, olanlarda gerçekten gerekli insanlardır, ayıp olmasın diyoruz tepemize çıkıyorlar :(

• En doğrusu olur. Mesaj yüzünden tribe girecek insan da bi zahmet gitsin atlasın bi yerden.

• soruya bak çay demle :D

0|0
    0|0
    • Büyük fincanda olsun please.

• Sana o mesajı atan Zeki cocugun burnuna uçan tekme at nolusun:))Bildigin bosbos konuşmuş yani cevap atmanı gerektiricek hic bisey yok vallaha:))

0|0
    0|0
    • Vallaha dimi :)) Temam atıcam ve giderken de "Bu biqşeff içinde yea adamım" diyeceğim.

• Ahahaha karsilik vermeyee falan calisirsaa hemen beni cagir olurmu:))Seninle el ele verip üzerinde kolbasti oynarız yahuu ahaha:)

• aptallar aptalları zekilerde zeki olanları illa ki bulur...sizde birbirinizi bulmuşsunuz işte...boşu boşuna o kadar yazı okudum...

0|0
    3|1
    • Oyş. Yirim. Mundar şey seni <3

• İlahi sen, olmayan aklını yediğim 3<

• aaa sitede senden ayrı 2 dengesiz daha varmış eski puan vermişler bana :D tabi aynı düşüncede olmasanız şaşardım...

• Yerinde olur...

0|0
    0|0
  • bence onu bile deme:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Pire için yorgan yakma deseydin :)

Ergen gibi trip atması saçma...

1|0
    0|0
  • Bence cevap yazma. Yazarsan daha kötü olacak :(

1|0
    0|0
  • vallahi nelerde düşünüyor bu millet :) alemlik işler

0|0
    0|0
    • Dimi dimi

• bazen anlamıyorum , seviyorsun anladık ... ara bir dert , armaa bir dert , sor sorma , yaz yazma off çok acayip geliyor bazen insana..

• Boşver ayy düşünürsen kafayı yersin.

• Ev ile birlikte kendini yakaydın diye yaz. Ergen tripleri bunlar saçma sapan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...