Rüyamın anlamını yorumlar mısınız?

arkadaşlar gece rüyamda ikramiye kazanmıştım...piyangomu lotomu hatırlamıyorum.sadece numaraları karşılaştırıp sevinçten zıpladığımı hatırlıyorum.numaralarıda hayal meyal hatırlıyorum.acaba bir piyango biletimi alsam yada lotomu oynasam?şansım ve hislerim yüksektir bu konularda ne yapayım sizce?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• numaraları gördüysen kesin oyna sana ışık gelmiş canım hayırlısı olsun:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• oldugun yerde sayıcaksın demek oluyor ben cok gördüm o dediğin rüyada bi b... a yaramadı daha

0|0
    0|0
  • rüyan bilinç altın onun için fazla takılma ama bir bilet al yinede ne olur ne olmaz:) sonra kafana takılıp durur. önce tiye almadım dersin, sonra görmüştüm yapmadım dersin, sonra çıkacaktı ama oynamadım derken iş büyür gider :)

0|0
    0|0
    • bilinçaltımla alakası yok.öyle bişey hiç aklımdan geçmedi.ben açık açık numaraları gördüm diyorum.ama tamamını hatırlamıyorum şimdi kafamı yormam lazım hatırlamak için...

• numaralar aklına gelince benimlede paylaşırmısın ;)

• hatırlarsam hepinizle paylaşırım

• Hissiyat o kadar geniş bir zaman dilimine etki etmez. Rüyalar ise gerçeklerle alakası olmayan bir şey.

0|0
    0|0
  • ruyani anlatmiyacaksin iyi degild iyorlar bi insan ruyani nasil yorunlarsa onun yorunmladigi cikarmis :D

0|0
    0|1
  • kız banada ver biraz şu paradan çoksa

0|0
    0|0
  • o numaraları hatırla ve oyna :)

0|0
    0|0
  • olma ihtimali çok düşük bir işin var o istediğin gibi olacak,rüyan buna delalet,kumar oyna diye değil.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• yanlış bir şeytan oynamış sizinle , haram işin ne hayrı olabilir , kafanzıdan silin..

0|0
    0|1
    • haklısın ama çıksada ben kullanmasam ihtiyacı olan başkalarına versem ne zararı olur.devlete kalacağına insanlığa bir yararı olsun

• helal azdır ama yeter , haram çok olsa bile yetmez , rabbim herkese helal kazanç nasip eylesin , iyi günler..

• iyi günler

Yükleniyor...