Birinin ahını aldığınız ve gerçekten tuttuğu oldu mu?

Sizi seven bir sevgiliniz var,sizde onu seviyordunuz ancak bir süre sonra yaptıkları,davranışları konuşması her şeyi hiç hoşunuza gitmemeye başladı. Bir süre sonra ondan ister istemez soğudunuz ve en küçük bahanede tartışma yarattınız veya ilgisiz davrandınız. Eh daha nereye kadar diyip ayrıldınız ve bu sevgiliniz çok ağladı sızladı geri dön dedi fakat dönmediniz.Peki ahı tuttu mu ? Böyle ah aldığınız oldu mu?

Veya başka türlü birinin ahını aldığınız oldu mu ?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• ah ahtır tutar hiç belli olmaz, hele haklının ahı arşı inletir ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• pek çok kız arkadaşım oldu. hiçbirine kötü niyetle yaklaşmadım ama sürekli biri geldi biri gitti. hepsinin ahını aldım ve tutuyor sanırım. artık sevemiyorum kolay kolay. o zamanlar birçok sevgilim olurken artık istemiyorum sanki :) free takılmak daha hoşuma gidiyor :)

1|0
    0|0
  • Ahlara vahlara pek inanmam ama 3 yıl öncesine kadar 3-5 ah aldım sanırım. O zamandan sonra hayatım resmen alt üst oldu. Fakat ben hala bunlara inanmıyorum.

1|0
    0|0
  • oldu 3 senedir sevgilim yok.

nasıl beddua ettiyse orsp >:(

1|0
    0|0
  • daha olmadı olduysada haberim yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet aldım şu anda çekiyorum nasıl zor anlatamam nasıl kurtulacağımı bilmiyorum.aslında bi suçum yok ama olaylar çok farklı gelişti bir anda ortasında kaldım

1|0
    0|0
  • hiç böyle bişey yaşamadım.

1|0
    0|1
  • Haklıysan ve haklı olduğun halde karşı taraf seni üzüyorsa ah etmene bile gerek yok Allah görüyor herşeyi ona bir şekilde mutlaka geri döner yaptığı kötülükler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...