Ev arkadaşının olumlu ve olumsuz yönleri neler?

Ben Ankara'da okuyorum,tek yaşıyorum. Eskişehir ya da Kocaeli'ne taşınmayı düşünüyorum ama tek yaşamaktansa ev arkadaşım olsun istiyorum bu sefer. Ev arkadaşıyla yaşamanın olumlu ve olumsuz yönleri neler?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• valla en büyük sorun siz temizsiniz ev arkadasiniz pasakli.Yemek sirasi oluyor onlar buna uymayabilir.Zamaninda ödenmeyen faturalar.Birde cok arkadas getirirse sizin düzeniniz bozulur.

En iyisi tek yasamak maddi gücünüz yetiyorsa tabi.

0|0
    0|0
  • Ev kurallarında anlaşabildiğin iyi bir ev arkadaşı candır. Tek kaldım mı canım sıkılıyor. Muhabbet edicek insan lazım bana.

0|0
    0|0
  • yaşamadan bilemezsin ama zevkler ve alışkanlıklar göze batabiliyor ilk olarak

0|0
    0|0
  • Yalnızlık iyidir ..

0|0
    0|0
  • kafa dengi olmazsa pis dagınık biri olursa sorumsuzca ev benimde diyip her önüne geleni eve alırsa, sen bi çok şeyi yapıp temizlik falan o hiç birşey yapmayı götü iki seksen yayarsa çok sorun olur, velhasıl benim güzel kardeşim sen sen ol tanımadan kafan uyuşmadan kimseyi alma benden sana tavsiye

0|0
    0|0
  • tanımadığın biriyle yaşamak her zaman insanın kuskusuna sebeb olur ama yanlız yasamakta iyi değil arkadaşım karşına çıkacak olan kişinin ve ve onun herşeyine bağlı nu

0|0
    0|0
  • Yalnız olmak en güzeli...

0|0
    0|0
  • maddi durumun var sa kal tek başına her ne kadar samimi arkadaşınla dahi çıksan mutlaka sorun yaşarsın sakın çıkayım deme 2 senedr ev arkadaşlarından derdim var çok dertliyim çıkma allah aşkına

0|0
    0|0
  • Ben ankara gibi bir yerde ev arkadasım la kalamam malum kız arkadaslarımı filan getiriyorum sıkıntı oluyor :D Ama gelene daima kapım açık misafir ederim :D

0|0
    0|0
  • bence kimseyle yaşama derim tek kendinle anlaşabilirsin çünkü, kendimden biliyorum hiç bişey olmasa muhakkak bir şeylerden tartışma çıkar..

0|0
    0|0
  • eskişehire taşınırsan sana bir ev arkadaşı ayarlarım ben kefilim titizdir temizdir efendidir güzel bir kızdır

0|0
    0|0
  • ço kafa dengi bulmalısın evde yaşamak zordur

0|0
    0|0
  • ankaradan niye gidiyon güzel degilmi

0|0
    0|0
    • sıkıldım. iklimi de cildime hiç iyi gelmiyor.

• alışırdın aslında ama sen bilirsin..ev arkadasıda kafa dengin olması lazım tabi yoksa çok sorun çıkar

• valla bende tek yasıyorum 4+1 full ev :)) kocaeli :) 22 yas

0|0
    0|0
    • ben 1+1'de yaşıyorum :D

• 2 oda senin olur 2 oda benim olur gül gibi geciniriz :))

Kızlar Ne Diyor 7

• Dağınık olmamdan şikayetci :(

0|0
    0|0
  • yemek sırası konulur. uymazlar.

temizlik sırası konulur. uymazlar.

sınav zamanı sen rahat ortamda ders calısacagını düsünürken ev 324567890 kisi olur birden.

kira, elektrik, su parasını tam vaktinde getirmezler.

aklın ve maddi kuvvetin varsa tek kal.

0|0
    0|0
  • Çoğu kişide gördüm. Can ciğer kuzu sarması aynı evde yaşamaya başlayıp , söverek evden ayrılıyorlar.

0|0
    0|0
    • korkutma beni...

• ama öyle , 2 kere düşün.

2 arkadaşım vardı yedikleri içtikleri ayrı gitmezdi geçen hafta kavgayla evlerini ayırdılar.

• tanımadığın bi ev arkadaşıyla ne yapıcan ki.

0|0
    0|0
  • Ankara da da kal ben ev arkadaşı olayım sana olma mı?

0|0
    0|0
  • Sana anne muamelesi yapmasına asla izin verme, yeter.

0|0
    0|0
  • Kafa yapının uyması gerek.

Temizlik sırası olacak, yemek sırası.

Zamanla eşyaları kullanırken izin almayacak hale geleceksiniz, bu senin yada onun gıcığına gitmeye başlayacak.

Bulaşık sırası çok sıkıntı olacak. Ev alışverişi yaparken mesela sen evde şekerde yok onuda al diceksin. Adam ben şeker kullanmıyorum diyecek. 2 kuruşun lafını yapacak hale geleceksiniz. Eve arkadaş getirme durumları olacak, ki olur bu normaldir ama senin uygun olmadığın zamanlarda olacak yada sana haber vermemiş olacak. Bi duş alsamda uyusam diye düşünürken bi gireceksin eve bi sürü insan.

Kira, fatura zamanı geldiğinde bende para yok sen şey etsen gibisinden yada ne harcadık bu kadar ben o kadar kullanmadım falan filan durumları.

En gıcığı ise herşeyine müdahale eden biri denk gelirse işte orada cinayet sebebi bir durum oluşuyor. Yatağını toplamadığına bile laf ediyor. Kim bu kimle görüştün, amacın ne gibi saçma sorular.

Şuan 2 kişi kalıyoruz bir evde ve aramızda anlaşma yaptık, sorun olmuyor.

0|0
    0|0
    • beni korkuttun. daha önceden tanıdığın biri miydi?

• Hayır. bence önceden tanıdığın bir insanla eve çıkma. Oo biz zaten kankayız diye rahat bir durum oluşuyor. E uyaramıyorsun kıramıyorsunda.

• Haklısın

Yükleniyor...