Hayatınızın bitiş noktasına geldiğinizi hiç düşündünüz mü?

:)) hayatınızın bitiş noktasına geldiğinizi hiç düşündünüzmü?

hangi durumlardı?

Güncellemeler:
aslında her dibe vuruşta daha hızlı yukarı çıkılırmış sizcede böylemi?

0|0
921

En İyi Erkek Görüşü

• zaman zaman...

Bazen tüm olumsuzluklar üsüste geldiğinde tek başıma bunların üstesinden gelemediğimi düşünür ve yalnızlığımla birlikte gece odamda, gözlerimiz buğulu bir halde düşünürüm. Ben yalnızlığımla konuşurum, o dinler. Ama cevap vermez. Bu cevapsızlıklar, yalnızlıklar beni birçok kez uçurumun kenarına götürmüştür. O noktadan dönmemi sağlayan tek şey Allah korkusu olmuştur. Yalnızlık insanoğlu için en büyük tehlike bence. Allah kimseyi yalnızlıkla imtihan etmesin, her kulun gönlüne göre versin, ne diyeyim ki başka. Yazmakla bitmez...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• herkes dönem dönem son noktaya geldigini düsünür.Ancak her dibe vurusun birde yükselisi vardir.Sabirli olmakta fayda var.

0|0
    0|0
  • lenf kanseri olduğum zaman. ilik kanserinden de süpheleniyordu doktor. İlik testi için gittim ve alamadı doktor. Sordum ya ilik gelmemesi normal mı ? Şerefsiz söyle söyledi ilik gelmezse olursun. O gün ben eve dönmek istedim ve yatağa yatınca dedim aha sanırım bitiyor hayat benim için. Hatta Allaha dua ettim. "Allah'ım çarem ölümse beni bugün uyandırma" diye.

0|0
    0|0
  • düşündüm bir kere sonra herşeyi başa alıp sıfırdan yeniden kurdum daha sağlam bi şekilde

0|0
    0|0
  • bunu düşünmek mantıksız allah sana ne kadar ömür bicmişse o kadar yaşarsın ama bunu iyi bi şekilde doldurursan onu görürsün öbür dünyada her zaman şükret haline okey

0|0
    0|0
  • ay sonunda bitişi yaşayabilirim kredi kartlarıma borç çok oldu ve 350 tl doğalgaz geldi elektrk su internet hepsi sıkıştı babama da söleyemedm daha kredi kartını napıcam bilmiyorum. yine dertendirdin bak şimdi :/

0|0
    0|0
  • her günü son günüm gibi yaşıyorum ve mutlu oluyorum. ertelemek insanı üzer ve hırsa kapattırır mutsuz ve stresli olur. anı yaşa.

1|0
    0|0
  • 15-16 yaslarinda yuzerken bogulma tehlikesi gecirdim kuzenim son anda ayagimdan tutmasaydi su an bunu yaziyor olmayacaktim hayat bitti sandim megerse reklam girmisler kisa bir sure

0|0
    0|0
  • düşündüm tabi, hiç bir zamanda aklımdan çıkmaz bugün veya yarın ölecekmişim gibi hareket ederim ve bunuda severim..

0|0
    0|0
  • Geçen gün acile kaldırdılar. Gidiyodum gitmedim, işte o zaman düşündüm gidiyorum ben diye

0|0
    0|0
  • Allah'ın koyduğu olur düşünsen ne olacak ki bosver en güzeli herşey nasip

0|0
    0|0
  • evet... panik atak krizi geçirdiğimde... rabbim düşmanıma bile yaşatmasın...

0|0
    0|0
  • annem rahatsızlandığı zaman bu duyguyu yaşamıştım.

0|0
    0|0
  • Hayat her nefes verdiğimizde biter ve her nesef aldığımızda tekrar başlar;)

0|0
    0|0
  • Çok şükür olmadı :p

0|0
    0|0
  • yok dşünmedim çok şükür

0|0
    0|0
  • sabah kalkarken hep bunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • ewt sewgilimden ayrıldığın gün düşünmüştüm bazen de zaman zaman zaman düşünüyosun

0|0
    0|0
  • biteceksede güzel bir final olsun :)

0|0
    0|0
  • Hayır, öyle bir nokta olmadı.

0|0
    0|0
  • Askerdeydim!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• evet dunya basıma yıkılıyor demıstım salakmısım cıdden:D

0|0
    0|0
  • geçen sene , üniversiteyi kazanamamanın ardından bu duyguyu yaşamıştım :)

boşmuş , geldik de noldu :)

0|0
    0|0
  • okul bitmek üzere ufuk görüldü sayılır :)

0|0
    0|0
  • dusundum evet cok yakin bir arkadadimla buyuk bir kavga etmistik o gun dunyanin sonundayim sanmistim cok uzulmustum kahrolmustum o gun bugun konusuyoruz yine ama aramiz limoni eskisi gibi degil olmicakta sanirim asla

0|0
    0|0
  • evet düşündüm ve bazende karşılaştığım zorluklar da hala düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • En lanet ettiğim durum evsiz kalıp babamın yanına taşınmak zorunda kaldığım süreydi,nerdeyse bitiş noktasını görür gibi olmuştum ama neyse ki 1 yıldan fazla sürmedi.

0|0
    0|0
  • evet düşündüm ve hayatımdan vaz geçmiştim ama yine hayattayım

0|0
    0|0
  • Uyumadan hemen, uykudan biraz önce.

0|0
    0|0
  • geldim,gidiyorum sanmıştım son anda geri döndüm :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...