Ne yapmalıyım? Yardımcı olurmusunuz lütfen

Ben bizim sınıftan birine aşık oldum ama onun haberi yok.Onunla yüz yüze konuşamıyordum yanımda titriyordum.Yaklaşık iki gün önce aşık oldugum kız yanıma gelip kanka olalımmı dedi.Sen beni koru bende seni koruyayım dedi.Ben tabiki olalım dedim.Sonra sevdiğim kız yakın arkadaşıma gidip oytunu(adım oytun)bida üzerseniz beni karşınızda bulursunuz demiş.Bunu duyunca bir ana gereksiz yere mutlu oldum.Sevdiğim kızn amacını anlayamadım yakın olmakmı yoksa kanka olmakmı? Ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• sevdiğin kız senin uzulmeni istemiyor .. normal bi durum bence çok kurcalama .. kız sadece çok yakın arkadaş olmak istediği için seni korumaya çalışıyor .. uzulmenden korkuyor .

0|0
    0|0
    • peki teşekkurler

• olayları zamana , akışına bırak .. yakın arkadaş olduktan sonra kızın tavırlarındaki değişikliği sende bir erkek olarak farkedeceğine eminim . farkettiğin zaman gel tekrardan sor o zaman soylebilirim sana . ama şu anda gercekten seni korumaktan başka bir duşunce yok kızın kafasında . bol şans .

• çok teşekkür ederim sağol

Erkekler Ne Diyor 1

• Sen kendi kendini koruyamiyomusun bi kiz bile dusun ne kadar caresiz oldugunu anlamis kendine gel bu durumda o kizla cimazsin annen gibi sahiplenmis seni sana kotu davtananlara yapistir cevabi

0|0
    0|0
    • kardeşim sınıfta bana yamuk yapıcak biri yok bundan emin olabilirsin yani düşündüğün gibi değil ama genede yorum için sağol

• teşekkür ederim allah kolaylık versin sanada kardeşim :))

• Amin amin cumlemize:)))

Yükleniyor...