Evlilikte soyad meselesi.. Evlendiğinizde eşinizin soyadını almayı düşünüyor musunuz?

kızlar sorum size.. evlendiğinizde eşinizin soyadını almayı düşünüyo musunuz yoksa kendi soyadımı seviyorum değiştirmem mi diyosunuz ?.. hem kendi soyadını hemde eşinin soyadını kullananlar da var.. siz nasıl düşünüyosunuz ?

0|0
24|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Ben kendi soyadımı çok çok seviyorum her iki soyadını da kullanmak isterdim ama benim soyadım çok uzun, ilerde evleneceğim kişinin soyadı inşallah fazla uzun olmaz, yoksa mecburen onun soyadını almak zorunda kalırım... :D

0|0
    0|0
  • soyadım "Türkoğlu". çok seviyorum ama eşim olmayı hakedecek insanın soyadını taşımak daha onur verici...

0|1
    0|1
  • Eşimin soyadını kullanırdım. İkisi birden çok itici.

0|1
    0|0
  • eşimin soyadını alırım.

0|1
    0|0
  • Kendi soyadm ve esiminki ikiside hos

0|0
    0|0
  • Çok üstünde durduğum bir konu değil. Kendimi soyadımla özdeşleştirmiyorum o yüzden değişse de olur değişmese de.

1|0
    0|0
  • eşim soyadı güzelse onun soyadını kendi soyadım güzelse kendi soyadımı alır çeker giderim buralardan ..

0|0
    0|0
  • Eşimin soyadını kullanırım , o kadar.

0|0
    0|0
  • tabıkıde onun soy adı.

0|0
    0|0
  • Ben her ikisini de kullanırım

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum soyadım bana özel

1|0
    1|1
  • ben esimin soy adini alirim bunu bu kadar sorun haline getirmem

0|0
    0|0
  • soyadı soyadıma eklensin:)

0|0
    0|0
  • Soyadim onun olabilir <3 ahajhaksk

0|0
    0|0
  • iki isimli olup bir de üstüne iki soyad kullanan kezban akıllılar neyin kafasını yaşıyor acaba.

0|0
    0|0
  • ikisi birden.

0|0
    0|0
  • ben değiştirirdim soyadım sucks :(

0|0
    0|0
  • Bugün de soyadı hit oldu.

0|0
    0|0
  • eşimin soyadını alcam :):):)

0|0
    0|0
  • Eşimin soyadını alırım tabiki :)

0|0
    0|0
  • kendi soyadımı seviyorum lakin sadece eşiminkini kullanmayı tercih ederim :)

0|0
    0|0
  • Kendi soyadimi sevmedigim icin evlendigim zaman kocamin soyismini tasirim

0|0
    0|0
  • soyadım çok güzel ve ismimle uyumlu.kendi soyadımı tercih ederim ama eşim çok isterse ikisinide kullanırım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...