Eski sevgilim ne yapmak istiyor?

arkadaşlar size bir sorum olacak benim le çok küçük bir nedenle ayrılan bi sevgilim var ayrılalı 22 gün oldu şimdi büşra ateş diye bi kızla çıkıyo ve o kızı seviyomuş ama o gün ayrıldıktan 10 gün sonra duvarına

söylediğin sözlerle zarara

yanlışmıydı yaptın ,gonül bir dardaa

fakat şimdi geri dönüşû olmayan bir yolda

ama şunu unutmaki adın kalbimde ,seyrin aklımda

fotografın hâlâ telefonumdaa ;)

yazmıştı, evet bi aralar ben faceye fotomu koydum oda fotonu sil benim telefonmda kalsın erkekler yorum yapar kıskanırın olmaz dedi bende sildim benim fotom onun telindeydi ama ben ona bu söz kime diyince bu sözü sildi ve ben bunu sana yazmadım hayal gücümle uydurdum dedi sizce bu ne demek ? =( lütfen cevappp...?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• bişey değil umutlara girme derim :(

0|0
    0|0
    • seviyosan :D konuş derim :D kaçırma yazık çocuğa :)

• Ama O Sevmiyosa ? Ben Ezilirsem Onu sevdiğimi Söylediğim Zmn ?

Erkekler Ne Diyor 5

• dikkatini cekmek..

0|0
    0|0
  • subniminal mesaj vermiş ;)

0|0
    0|0
  • Kovalaman gerekıyo sanırım..erkekler her zaman kovalanmak ıster :D Ama sadece sevdıgı kız tarafından...

0|0
    0|0
    • İşte Sorun O Ya Sevmiyosa Yha Rezil Olursam ?

• Yada kaçabilirsin :D o zaman yuzde 90 bellı olur..Baska erkeklere yaz...Sevsede sevmesede kıskanır :)...Cok sevse doner...

• seni sevdiği apaçık ortada sen öyle deyincede söyleyememiş işte

0|0
    0|0
    • Yha Ama Büşrayı Seviyorum Diyo =( ?

• Hayır O Eskidendi Artık Bnmde Gururum Ve Onurum Var Ben Ona Seni Seviyorum Dersem Herkes Bna Onursuzz Gurursuz Derr Hem Gurur Aşkı Ziyan Eder Boş Ver Ben Unuttum Sayılır Başka Biri Var Hayattımda Ve Mutluyum Ama Adı Hallen Kabimin Bir Ucundaa

• inşallah mutlu olursum dileğim bu kadeşim

• gurur yapmış eleman sil fotoyu falan olmuş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...