Kızlar, sevgiliniz olsa maç izlemesini ister misiniz?

Sevgiliniz olsaydı eğer maç izlemesini ister miydiniz? Kızlar 2 tarafa ayrılır. Futbolu sevenler ve sevmeyenler. Peki sevgilinizin maç izlemesini istiyor musunuz?
Maç başlıyor ve sevgiliniz sizden çerez, su vs. şeyler istiyor. Maçın yarısında bir takım gol attı ve sevgiliniz GOOOLLL! diye bağırıyor. Rahatsız olur musunuz?

• Ne rahatsız olacağım? İzlesin keyfine baksın. Hem bende seviyorum maç izlemeyi
    65% (32)
  • Ne maçı? Ben sevmem maç falan. Unutsun o maçı dizi izleyeceğiz
    6% (3)
  • Gerek yok böyle şeylere ya kendi bilir. ister izler ister benim izlemek istediğimi izler. Hiç fark etmez.
    29% (14)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımBu anket erkek oylarına kapalı

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• maçı sevmem ama o maç izlerken onu beslerim :D
    gider muftakta bir şeylerle uğraşırım pasta filan yaparım valla ev kız kesildim iki dakikada asdf

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Biz maclari birlikte izledigimiz, birlikte bagirip cagirdigimiz icin standart kizlarin disinda kaliyorum sanirim😄

0|0
    0|0
  • İstedigini izlesin dert degil. Ben mactan anlamadıgım icin yanında oyalanırdım herhalde. *-*

0|0
    0|0
  • rahatsız olmam izleyebilir

0|0
    0|0
  • Rahatsız olmam

0|0
    0|0
  • Rahatsiz olmam :)

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim futbol sevmiyor ya :D

0|0
    0|0
    • Oda iyi :D En azından gürültü yok. Film izlersiniz o zaman daha iyi :D

• izlesinn.. bende izlerim onunla o seviyor diye :)

0|0
    0|0
  • Takılsın kafasına gore

0|0
    1|0
  • beraber izleriz :D

0|0
    0|0
  • Maç başlamadan önce ıvır zıvır masamızı hazırlarım formalarımızı giyeriz vee.. Maç başlasın ✌

0|0
    0|0
  • Sürekli maça gittiğmiiz , maç izlediğimiz için klasik kızlardan değilim sanırım. Erkek o maç için bide bende izin mi alıcak yahu!

0|0
    0|0
  • Birlikte izleyebiliriz 😀

0|0
    0|0
  • Bende onunla oturur izlerim 😏

0|0
    0|0
Yükleniyor...