Arkaşınızın sevgilisine aşık oldunuz mu hiç ?

Mesela üniversiteye gidiyorsunuz işte orda bi çocuğu bir kızı vs kesiyorsunuz gün geçtikçe daha çok bağlanıyorsunuz ona ama yeni geldiğiniz okulda sınıf arkadaşınız sizden önce davranıp onunla çıkıyor.neye uğradığınızı şaşırıyorsunuz tabi.sonra aradan bi zaman sonra o hoşlandığınız mı desem aşık olduğunuz mu desem heh işte o kişinin aslında arkadaşınızı sevmediğini öğreniyorsunuz. ben çok şerefsizce bulurum arkadaşının sevgilisine aşık olanları ama tabi o kişiyi arkadaşıyla çıkarken tanıyıp aşık olursa. ben bu duruma düştüm arkadaşım sevdiğim kişiyle çıktı. ama sevdiğim kişi arkadaşımı sevmiyodu ben bu durumda aşkımı gizlemeyi seçtim. sizce doğru yaptım mı ?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• O yellozun saçını başını yol, adamı al.

Ayrıca sevmediği halde biriyle birlikte olan adamdan bir cacık olmaz.

1|0
    0|0
  • doğru yapmıssın tabiki

0|0
    0|0
  • oldum ve aldım elinden çok yakın bi arkadaşım değildi

1|0
    0|0
    • ciddi misin ? nasıl oldu peki sonra mutlu oldun mu ?

• mutlu oldunuz halde neden yürümedi ?

• üniversiteyi kazandım istanbul'a geldim araya şehir girince ve bu şehir istanbul olunca tabiki bitmek zorundaydı ilişki

• en doğrusunu yapmışsın arkadaşının arkasından iş çevirmek hakkaten şerefsizlik onunla ilgili hayaller felan kurulur bişey demem ama arkadaşın ayrılsa bile sevdiğinden bence yinede olmaz

0|0
    0|0
  • zor bır durum ama hem onla hem senle olmaz..ya senle ya onla olmalı...

0|0
    0|0
  • ben olmadım asla..

0|0
    0|0
  • doğru yapmışsın

0|0
    0|0
  • Sevginin peşinden koş yar etme yaban ellere

0|0
    0|0
  • arkadaşıma kazık adacak kadar p**evenk diğilim

0|0
    0|0
  • tuhafsiniz. madem sevmiodu neden cikti? allahim yarabbim teker teker gelin leeeeeeeen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Arkadaşını sevmiyor olabilir ama senide sevdiğini söylememiş ki ? :D Ne bu şiddet bu celal =)

1|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • o da bir şey mi , evleneceği kızı alıyorlar , nasip işi bunlar :))

0|0
    0|0
  • Sevdiğini önceden belli etmen gerekirdi.Öyle yapmadığın için arkadaşına fırsat vermiş oldun.Ama iyi tarafından (İyi sayılmaz ama..) bakarsak o genç,arkadaşına aşık değil.Yani senin için hala bir umut var.Ama bana kalırsa dostların eski erkek arkadaşları yasak bölgedir.Arkadaşına bir danış.Onun da fikri olumlu ise harekete geçmeni tavsiye ederim.Ama söylemem gerek ; Arkadaşının içi hiç rahat olmayacak..

0|0
    0|0
  • tabikide yaptın ne gerek var böyle maceralara içine atmışsın hiçbirşey unutulmayacak değil

0|0
    0|0
  • o kadar planlı aşık olmam. oturup plan yapan adamlar arkadaşının sevgilisine aşık olur.

1|0
    0|0
  • Zilli arkadasin resmen senin nasibine coreklenmis.

O herifi, o cazgir arkadasina yem etme!

0|0
    1|0
Yükleniyor...