Tekerlekli sandalyeyle sosyal hayata karışan biri sizden hoşlandığını söylese cevabınız ne olurdu?

tekerlekli sandalyeyle sosyal hayata karışan biri sizden hoşlandığını söylese cevabınız ne olurdu kızlar

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir,olur.

Ben beden değil de,ruh özürlülerinden korkuyorum çünkü.

1|0
    0|0
    • çok iyi bir cevaptı :) herkes bu kadar önyargılı olmasa keşke sizin gibi düşünse

• Teşekkürler,hayırlı günler.

İzninle bi'şey daha söylemek istiyorum,...sen karşındaki insanın seni nasıl değerlendirmesini istiyorsan,sen de onu öyle değerlendir.

Hayatında mutluluklar dilerim.

• Ön yargılı olanları umursama,onlar senin değerlendirmene tabi olacak kadar değerli bile değiller:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu konuda önyargılı değilim , hayatımız dahilinde hepimizin tekerlekli sandalyede yaşam için potansiyel aday olduğumuza inanıyorum ...

0|0
    0|0
  • tekerli sandalyede olunca ne oluyor ? herşey bu mu ? ben mesela sevdiğim kişi felç olsa bile severim. sonuçta aşk ve sevgi önemli. bence bu durumların hiç bir önemi yok kardeş :)

0|0
    0|0
    • böyle düşünen insanlar bizi bulmuyor malesef hoşlanıyorsun açılıyorsun hooop herşey tersine dönüyor 22 yıllık ömrümde daha olumlu bakanı görmedim malesef ve giderek böyle biriyle karşılaşacağın inancı azalıyor

• haklısın.

• bu durumu buyutme hersey Allahtan bır gun bızım de basımıza gelmeyeceni nerden bilebiliriz yaradanın takdiri bu sakın kendını suclu veya kotu hıssetme eger varya karsındaki sevdiğin kız seni gercekten ama gercekten seviyosa bu sevgı lafta degıl kalpten gelıcek sensız olamıcak iyi yonlerını gorup benımsıcek en onemlısı ıse ıcınde merhamet olan birini

bulursan hayatın cok guzel gecer sana kıyamaz uzmeye kırmaz senı hersey gonlunce olsun olumlu dusunn

0|0
    0|0
  • ya karşılıklı sevgiye ve aşk oranına bağlı tabi bunun yanında yaşam şartlarıda önemli etki gösteriyor fazla bi bilgi vermediğinde tam yorum yapamıyorum

0|0
    0|0
  • bn onu kırmadan olmıycağını söylerdim ama yakın arkadaşı olmaya çalışırdım

0|0
    0|0
  • kabul ederdım elbette

1|0
    0|0
    • neden denk gelmıyor böyleleri acaba hep ben seni yakınım arkadaşım dostum olarak gördüm cevapları 22 yıldır karşı cinsle sadece iyi arkadaş pozisyonunda olmak psikolojimi bozdu artık

Erkekler Ne Diyor 4

• Hepimiz birer adayız tekerlikli sandalyeye

ALLAH yar ve yardımcısı olsun engelli kardeşlerimizin

0|0
    0|0
  • olmalı olabilirr.. umarım da olur

0|0
    0|0
  • bir çoğu istemez % 2 3 ü kabul eder eminim ki paran yoksa.

0|0
    0|0
    • aynen öyle müthiş bir önyargı var sanki bacaklarımız değil kalbimiz eksik gibi davranılıyor herkes kaçıyor normalde çok iyi anlaşıyosan o saatten sonra adeta öcü oluyosun

• ben burdakilerin de samimi cevaplar verdiklerine inanmıyorum. herkesin bir talibi vardır er yada geç Allah gönlüne göre versin.

• zor olurdu :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...