1.70 boy 50 kg spora baslarsam?

Simdi cok zayifsin zaten gibisinden seyler duymak istemiyorum oncelikle. 53 kilo olmayi denedim, gidik falan ne varsa aldi basini gitti. Fakat spora basliyacagim yakinda. Kilom daha da duser mi? Buna ek olarak ötsuz biri de olmak istemiyorum. Fakat kilo alirsam gidigim falan cikiyor yuzume gidiyor. Umarim anlatabilmisimdir. Basenlerim var biraz. Spora gidersem kilom cok daha duser mi (proteinli besin tukettigim halde) kilo almak istemiyor segilim fakat yuzume gitmesini istemiyorum. Unarimi sorunumu anlatabilmisimdir. goruslerinizi bekliyorum. Tesekkurler

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• sana spora gitme iyice kilo verirsin diyenler kulaktan dolma bilgilerle sağa sola laf söyleyen insanlardır, bu türler genelde protein tozları kanser yapıyorda der. bunlara kulak asma, git bir salona yazıl

kilo verip vermiceğin, aldığın kiloların nereye gideceği tamamen senin sporuna ve beslenmene bağlık, sen sporunu düzgün yaparsan, protein ağırlıklı beslenip aburcubrlardan uzak durursan, ve bunu düzenli yaparsan 6 ay içinde on numara vücudun olur, bu arada kızlarda kas itici olur diyenlerde olucaktır, merak etme o itici denilecek seviyeye ulaşman imkansız sayılır, zaten zamanla kendinde farkedersin, vücut o kadar kolay gelişmiyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• spor belsnenem istediğin kiloya kavuşursun düzgün bir antreman programı ile güzel bir fiziğin olur spor yapan bayanlar candır

1|0
    0|0
  • Çok zayıfsın.

0|0
    1|0
  • Basla hemen

0|0
    0|0
    • Xper icin yazma her yere gibiyim beynini cocuksub

• Salona gidersen kas kütlen artar böylece kilo alırsın yediklerin yağa dönüşmez kaslar eritir

0|0
    0|0
  • alakası yk spora gidersen kasların geliştiği için hem ağırlaşırsın hemde güzel bir fiziğin olur

0|0
    0|0
  • spor sadece kilo vermek amaçlı olsa prof. sporcular artık ortadan yok olurlardı

0|0
    0|0
  • spor + karbonhidrat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yaş kısmı doğru mu teyze? :)

1|0
    0|0
  • aksine zayıflamazssın kasların güçlenirbencebudadolgun bir görüntü yaratabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...