Vücut yapan ve sporla ilgilenen arkadaşlar yardım eder misiniz?

yeni spora başladım vücut geliştirmek istiyorum fakat sizden istediğim önerebileceğiniz personal trainer veya herhangi takip edebileceğim bir site önerebilirmisiniz lütfen?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ilaçsız az ağırlık çok tekrar 2 senede sabır.. hadi kolay gelsin

0|1
    0|0
    • tabi ki ama hani bilinçli bir yandan da ekstradan bilgi sahibi olabileceğim bişey istiyorum o açıdan sordum

• aynen haydin biyyy

• eyvallah :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Tainer oneririm

0|1
    0|0
    • peki isim olarak kimi önerebilirsin

• Bağdat caddesinde çalışan ama ismini hatırlayamadığım bir spor koçu var. Senin yeme saatinden tut uyku saatine kadar her şeyi o ayarlıyor. Hatta öğlen yemeğini saat tam 2'de ye dediyse emin olmak için senden o saatte yemeğin fotoğrafını istiyor. Eğer onun dediklerinden çıkarsan sözleşmenizi fesh ediyor. Eğer paran ve imkanın varsa o kişiyi bulmanı öneririm. Yok diyorsan youtube'da Savaş Cebeci'yi takip edip bodybuilding. com'dan da makalelerle bilgi alabilirsin.

0|0
    0|0
    • peki kardeşim o spor koçu şehir dışlarına da koçluk yapıyor mu acaba?

• Dediğim gibi ismi aklımda değil ama araştırarak o ve onun gibileri bulabilirsin. Kendisiyle iletişime geçip çalışma şartlarını öğrenebilirsin.

• boş zamanın ve paran varsa persinal tranıer tut acaip yapar senı kısa zamanlarda mukemmel sonuç alırsın

0|1
    0|0
    • peki kimi önerirsin kardeşim personal trainer olarak var mı iyi diyebileceğin veya etrafında var mı bunu tercih eden anlatırmısın kardeşim benim ya :D

• kızacak bir durum yok gizli sonuç alman için dedim yoksa banane

• haklısın kardeşim doğru söylüyorsun gerçekten

• Abim madde kullanmada eğitimi nasıl yaparsan yap :)

0|1
    0|0
    • :) yok kullanmam da kardeşim hani personal trainer olarak kimleri önerebilirsiniz birazda bilinçli hareket etmek istiyorum :)

• Yok şimdi senden duydum abi. Ama para almadan yapmazlar böyle bir işi bence.

• paralı zaten kardeşim :) de çalıştığım için pek vaktim olmuyor spora salona gitmeye :(

Yükleniyor...