Kura torbaları belli oldu sizce rakipler kim olur?

Galatasaray'ın şampiyonlar liginde ki kura torbası belli oldu.

Sizce Galatasaray'a hangi rakipler düşer?
Bence ; Real Madrid- Juventus- Malmö gelecek.

Not : Fenevbahçe idrar torbasındaymış.
Kura torbaları belli oldu sizce rakipler kim olur ?

Güncellemeler:
Dün yapilan deneme kurasinda ;

Real Madrid - PSG - Malmö çıkmıştı.
Su soruya gelip cocuk cocuk fransiz yazip engel atanlar yok mu hani bize bile cevap vermeye firsat vermiyorlar cok komik oluyorlar nedense...

Cocuk akillilar.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Gruplar bence böyle olur;
    GALATASARAY, A. Madrid, PSG ve Gent. Fenerin torbasıda belli olmuş :D
    http://i.hizliresim.com/aDljX5.jpg
    Ayrıca söylemeden edemeyecem bu fransız diyen godoşlar hep laf söyleyip engelliyorlar. Birde özel mesajla sövmezler mi kansızlara ayar oluyorum. Reelde karşına çıkınca laf söyleyemez gelir burada öter rum evladı.

Bizki Türkiye'yi en fazla temsil etmiş, en fazla başarısı olanTürk takımıyız. Halen neye dayanarak fransiz dersin mal kişi?
    Kuruluş misyonumuz "Türk olmayan takımları yenmektir." o sebeple boş yapmayın biz devler arenasında istiklal marşımızı her daim dinletip bu ülkeyi temsil edeceğiz.

0|2
    0|0
    • paşam bunlar böyleler işte, cümle kuramaz engel atıp kaçarlar. Yahu madem polemiğe gireceksin neden soruma giriyorsun yazma o zaman. Bir de korkaklar reelde görse totosuna vura vura kaçarlar işte... Neyse, umursamamak lazım kardeşim.

Aynen Kuruluş vizyonumuz ; "Türk olmayan takımları yenmektir."

• Aynen işleri güçleri tahrik. İlgilenmediğin bir soruysa yazmazsın olur biter. Neyse onlar adı duyulmamış rakipleriyle maça hazırlansın. Umarim bizim için iyi bir kura olur :)

• "Rakipler kimler olur" diye soru mu var ya asf

Kurayla ilgili soru sor, sorma demiyorum. Hobi olark yine sor. Rakipler kim olsun de, kim olmasın diye sor, torbaları değerlendirelim falan filan ama şu açtığın başlık garip yani.

Neyse sakinim..

Ölüm grubu: Barcelona-United-G. SarayWolsburg
    Doğum grubu: PSV-Porto-G. Saray-Astana (Astana ne mk)

0|1
    0|1
    • Sen anladin mi soruyu? O zaman sorun bitmistir. Herkes anliyorsa senin sorunun.. hadi cevabini verdin gidebilirsin

• Bayern gelsin gsye

0|0
    0|1
  • Notu görmemiş sayıyorum olmamış

Ha birde kura ile yapılacak olan eşleşmeyi nasıl bileceğiz 😂😂

0|0
    0|0
  • psv--valencia-astana

al sana uefa grubu gibi

0|0
    0|0
  • Bayern-Real-GALATASARAY-Bate

Nereden mi biliyorum? Çünkü bizde şans yok. Realli juveli gruba düşmüş takımız, buna da düşeriz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...