15 günde spor ile 6 kilo verdim bu anlaşılır mı? yüzümde incelme olmuş mudur ya da vücudumda?

63 kiloydum şu an 57 kiloyum sürekli aynaya baktığımdan kilo verip veremediğimi anlayamıyorum bu 6 kilo kaybımdan yüzümde ve vücudumda incelme olmuş mudur?

0|0
9|9

En İyi Erkek Görüşü

• öncesini ve sonrasını görmeden bilemeyiz biz nerden bilelim kemik iriliğini yağ oranını kas kütleni nekadar yağ yakmışsın nekadar kas kaybı yaşamışsın?

0|0
    0|0
    • Haklısınız ama sadece sormak istedim aklıma geldi :D

• Şu aralar sadece koşu bandı ile yürüyorum başka bir sporla uğraşmıyorum :D

• çok yanlış kesinlikle önermiyorum

En İyi Kız Görüşü

• elbette

0|0
    0|0
    • Gerçekten mi çünkü ben anlayamıyorum sanki hep aynıymışım gibi geliyor sonuçta 6 kilo az

• 5 ayda verdim hepsini bende. 😊☺

• Olsun vermişsin yine güzel :D

Erkekler Ne Diyor 8

• 15 günde gerçek manada 6 kg vermiş olamazsın insan bünyesine ters olsa olsa maksimum 700 gr gerçek kilo vermissindir,

0|0
    0|0
  • 15 günde sporla 6 kilo veremezsin. 15 günlük spor tartıda seni daha ağır gösterir. ondan sonra etkisini görmeye başlarsın.

0|0
    0|0
    • Ama verdim bende bunu soruyorum

• güzelim geçersin aynanın karşısına bakarsın belli oluyor mu olmuyor mu. bunu bana niye soruyorsun. benim cevap verebileceğim o kısmı ona cevap verdim.

• Sürekli aynaya baktığım için anlayamıyorum takıntılıyım bu yüzden soruyorum sonuçta 6 kilo çok büyük bir kilo kaybı değil belli olmaz gibime geldiği için sordum

• 15 günde 6 kilo verdiysen ya vücudundaki suyu verme denilen olay, ya da çok fazla kilon var, ya da tüm gün durmadan egzersiz yaptın ve hiç bişey yemedin

0|0
    0|0
    • 174 boyunda 63 kiloydum 57 ye düştüm günde akşamları 1 saat yürüdüm sağlıklı bir şekilde beslendim tek yaptığım şeyler buydu

• Taktik yok valla anlattığım gibi :D

• rutin olarak sordum neyse :D

• görmek lazım oncesi sonrası diye

0|0
    0|0
  • tartı yanlış ya da sıvıdan kaybetmişsin

0|0
    0|0
  • 15 günde 6 kilo cok büyük bir kilo zararlı olabilir

1|0
    0|0
    • Koşu bandı ve bol su içerek verdim ne gibi zararı olabilir diyetle değil sonuçta

• Herkesin vücudu farklı :D

• Biyokinezi yeteneğin var galiba :D

• nasıl becerirsiniz bunu anlamam ki spor ile 18 günde imkansız biz 6 ayda veremedik

0|0
    0|0
  • olmama ıhtımalı warmı?

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum

• Tamam moralim yerine geldi teşekkür ederim :D

• ben mı sorunluyum sızmı kıtsınız anlamadım da bı ınsan karakterıyle var olmalı bedensel olculerıyle degıl ole karakter yoksunu ınsanlar varkı ve bu ınsanların karakterını ıyılestırmeye gorsellıgınden kat be kat ıhtıyacı warken tutup tıpık vucut olculerıyle ya da gorsellıgıyle yorumlanmak ıstıyor.. dıger taraftan eksık tarafının fazla olması hasebıylede kendını ıyı hıssetmek ıcın bole hususları tanımadıkları ınsanlara soruyorlar

Kızlar Ne Diyor 8

• Ohaa super kilo vermişsin bana da şöyle ne yaptın 😊 bu arada hemen belli olmaz biraz zaman geçince kilo verdiğin daha belli olur. Çünkü tam yerleşmedi

1|0
    0|0
    • Koşu bandıyla 1 saat yürüdüm akşamları bazen daha fazla bol bol su içtim bu şekilde :D inşallah belli oluyordur ya gerçekten çok istiyorum

• Valla çok güzel başarı bu arada yaş kaç? Yok yani hızlı kilo vermişsin ya ondan soruyorum, yoksa yanlıs anlama yani😉

• 17 yaşındayım ben :D

• Uzun zamandır görüşmediğin bir akrabanı ara olabiliyorsa tonton olsun o sana bakar söyler vücudundaki yağ oranına kadar :D

0|0
    0|0
    • Haklısın öyle yapacağım teşekkür ederim :D

• 15 günde 6 kilo çok fazla degl mi. dikkat et geri alma fazlasıyla hızlı bir şekilde.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olmuştur 6 kilo boru değil sonuçta ama bir amda cok kilo verme ben 3 4 ay gibi bir sürede 21 kilo verdim ve istem dışı verdim şimdi 3 5 kilo almaya çalışıyorum insan bir anda cok zayıflayinca çöküyor resmen

1|0
    0|0
    • Bende spor yaparak verdim hiçbir diyet uygulamadım gayet sağlıklı beslendim ama hep aynı kalıyormuşum gibi geliyor sende baya kilo vermişsin tebrik ederim

• Teşekkür ederim ama asıl seni tebrik etmek gerek her insan sporla kilo veremiyo

• Acayip hevesliydim sanırım bu sayede :D

• 1 kilo bile fark ediyor, vücudunu tanımıyor musun?

1|0
    0|0
  • git seni tanıyan birine sor veya önceki ben sonraki ben diye foto at bacım biz nerden bilekkk

0|0
    0|0
  • tabi ki olmuştur vücudunda. iki kilo bile farkediliyor

0|0
    0|0
    • 2 kilo bile fark ediliyor mu ciddi misin sevindim :D

• Nasıl verdin anlatsana

0|0
    0|0
    • Koşu bandıyla 1 saat yürüdüm akşamları bazen daha fazla bol bol su içtim bu şekilde

Yükleniyor...