Random gülücükten karakter tahlili?

sabaha çıkar mı bu soru emin değilim. sevgili modlar lütfen alakasız diye silmeyin hadi herkes kendi random gülüşünü yapsın diğerleriniz de karakter tahlili yapsın.şöyleyken böyle desin.

soru ilgi görmezse biri hayrına sabah hortlatsın.

(tarantin, mknox, attalos ; siz hala yatmadınız mı?

sfjdlşghdkjghsfd

not: yılın en sikko sorusuna aday.

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• ½$½$#$½{[$$$$$${]}\|$#£££#$½$£>@@@€€€€€ tahlilimi özelden gönder beyb :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• asdasdasd

-kimisi eski diyor kimisi aş kendinidiyor kimisi kuğul diyor, yahu bunu yaparken sağ elimde sigara oluyor onu kimse bilmiyor. wasd+yön.klasik klavye oyuncusu halbuki.:D

de bakam geç olsun güç olmasın

0|0
    0|0
  • yılın en sikko sorusuna yılın en sikko üyesinin cevabı buyrun değerlendirin ;

zxclvjhzxblvhzxcvzxcjhvzdfvzsdlhgvz

0|0
    0|0
  • Davudi bir tonla gülüyom hehheh hıhıhıhıh nasılım

1|0
    0|0
  • Şu random ile yıldızım hiç tanışmadı. asşfkl-bjk

1|0
    0|1
  • random gülüş kullanmıyorum .. genel gülüşüm = :) özel durum gülüşüm = muahahhahahha

0|0
    0|0
  • Bir ara random gülmelerin içine kelimeler sıkıştırma furyası başlatmıştım. İlluminati misin deyyuz dediler bıraktım :((

0|1
    0|1
  • züleyhahahahaha

1|0
    0|1
  • Klavye başından her türlü smiley ve random gülücüğe karşıyım.

0|0
    0|0
  • ahutuğbazuhaaljuwjıjadj

diye gülüyorum ben hadi bakalım :/

2|0
    0|0
  • benim libidom çok yükseldi bundan dolayı soruyu tam algılayamadım hangimiz gülecek hangimiz tahlil yapacak sabah olmadan hortlatsak olurmu sabaha karşı uyuyorrum asbaskasdasdwahjklş

0|0
    0|0
    • rastgele adamısın sahilde ayyaş bi balıkçı bulayım da iki muhabbet döndürek derdindesin.

• sahilde ayyaş bir balıkçıyla muhabbet döndürmek inan bana senin şu sorundan ve yorumlarından daha mutlu ederdi beni şu anda internette bir bayan bulayımda sahilde teknede yada başka yerde seks yapma derdinde olacak degilim muhabbet döndürme derdindeyim bunu gülücüktenmi çıkardın yorumdanmı çıkardın merak ediyorum ama rastgele ile balıkçı uyum saglamış

• gduaguydgaudguagduyagydugausdguyagduyagd Böyle güldüğüme göre hamileyim sanırım.

0|0
    0|0
  • asdhssktr69aqski

0|0
    0|0
  • gsfgsfgsfgsfgsf güzel sanatlar fakültesi

0|0
    0|0
  • zuhabhj..

telefondan randomm

0|0
    0|0
  • klavyeyle gülmekte ne kadar zor beceremedim ben

0|0
    0|0
  • Random.

0|0
    0|0
  • "random" değilde "rendım" diye okudun için 5 yıldız verdim.

Kültürlü S*kko

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...