'Dünyanın en akıllı insanı benim' kitabını okuyanınız var mı?

dünyanın en akıllı insanı benim kitabını okuyanınız var mı yorumlarını beklıorm

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• kendini dünyann en akıllsı zanneden salaktır. okumam :D

0|0
    0|0
  • erdal demırkıranın kıtabımıydı :)

0|0
    0|0
    • ewt, beğendinmi kıtabı nasıldı?

• çevremdekılerın cogu bu tur kıtapların bı kac ınsana gaz verdıgını sorasında kalıcı bır et kısının olmadıgını soyluorlar dogrumu sızce

• kısısel qelısım kıtapları qenelde böyledır.. kıtabı okurken okuduqun seylerın cok mantıklı qeldıqını dusunup uyqulamayı dusunursun.. ama 3 qun sonra kıtabı unutur normal yasantına donersın.. ara ara aklına qelır kıtaba qore davranmaya calısırsın..dusunmeye calısırsın ama sonra sıkılırsın.. :) ama gaz verdıqı konusu qercek.. bakıs acını deqıstırıo en azından.. mesela bır adam var duydunmu bılmıorum.. ahmet serif izgören die bu adam semınerler verıo.. ve cok yararlı.. bıkactane semınerı nette var

• "Ben dünyanın en akıllı insanıyım" olacak o.Yazarı ile dostluğum bile mevcut :)

0|0
    0|0
  • biraz bakmıştım . Hiç işe yaramayacak bir kitap çünkü kitabın ismi bile megaloman olduğunun kanıtı ve teorisi yanlış...Tüm insanlar eşit akılda yaratılmıştır. Aklını kullanabilmek mesele...

0|0
    0|0
  • evet biraz okumşutum ama yarım kaldı

0|0
    0|0
  • yok bencilce kitap :d

0|0
    0|0
  • evet özet isteme ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• erdal demirkıran'ın 'sadece aptallar 8 saat uyur' kitabını okudum. diger kitaplarını okumadım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...