Sevgiliniz sizi aldatsa ona neden aldattığını sorar mıydınız ?

Şu ana kadar başıma gelmedi. yada geldi farkında değilim. ama sevgiliniz sizi aldattı artık öğrendiniz. çekip gitmeden neden aldattın diye sorarmıydınız ? .

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• sorardım ve defederdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Cok ciddiyim sormam. İhanete asla katlanamam. Sebebi ne olursa olsun insan ihaneti hak etmez. Ayrilirsin sonra ne pok yersen, yersin.. Bahane dinleyecek vaktim olmaz.

1|0
    0|0
    • Bahane değil ya. neden deminki arkadaşa dediğim gibi belki bi sebebi vardır. o kızdan eksik bi yönün vardır bunu görmek istemezmisin ?

• Kimse benden ustun olamaz, bende kimseden uatun degilim. Eksik bi yanim varaa ayrilsin benden.

• sesini bile duymak isteyeceğimi sanmıyorum

1|0
    0|0
    • ama bence sormalısın. belki bi sebebi vardır. o kızdan eksik bi yönün vardır bunu görmek istemezmisin ?

• yaşamadım ama almayım ben.umrumda olmaz..

• aldatıldım, sormadım. değişmesini isteyeceğim birşey de yoktu zaten.

1|0
    0|0
  • hayır sormam O vakitten sonra Düşmanım bile olamaz.

0|0
    0|0
  • sorarım sorun bende mi ben mi eksik geldim neden aldattın diye. ama sormaya bile değmeyecek seviyede aldatmışsa oturup dinlemem.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tek tokata bakar iş... ondan sonrası ona kalmış ne hali varsa görsün

0|0
    0|0
  • ona kacamak sorular sor kendini deli yap falanca gun nerdeydin ne yaptın gibi sorular sor eger senin bildigin sonu dısında cevap verirse demekki isin icinde is var gerisi sana kalmıs

0|0
    0|0
  • sorup ne yapcan arkadas sonunta acı gercekler bence bılmemen en guzelı ıhanete kulp takılmaz bırader

0|0
    0|0
    • zaten tüm gerçekler acı verir. yalan yaşama çok alışmışız. biraz gerçek duymak lazım. yalanlarla geçen bir hayat hayat değildir. boşa harcanmış zamandır. neyse felsefe yapmak istemiyorum

• sorarım sonra gideirm

0|0
    0|0
Yükleniyor...