Facebook'ta güzel kızların ve yakışıklı erkeklerin fake olmadığını nasıl anlarsınız?

Facebook'ta Güzel kızların Ve Yakışıklı Erkeklerin Fake Olmadığını Nasıl Anlarsınız?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• fotolara bak oynanmışmı az çok anlaşılır

0|2
    0|0
    • ben canlıydım:)) ama artık youm ben youm :)) bugün son:)

• niye gitme be:))

• kafaya koydum doğum gününde adama etmedikleri laf kalmadı be yuhh :)) ayıp ya nese ... özelden takılırız .

Kızlar Ne Diyor 11

• canlı olarak görmek lazım en kesın yolu

1|2
    0|0
    • seni göremeden gittik görüyomusun :)) barışamadık neeyse:)

• ben küsmedim ki benı engellemıssın bende senı engellemıstım:)

• Arkadaşları onun fotoğrafını etiketlemiş mi ona bakardım.

0|1
    0|0
  • bilmem başka farklı resimleride varsa aynı kişiye ait fake değildir.

0|1
    0|0
  • anlayamazsınız...

0|0
    0|1
  • Resimleri çoğu aynı kişiye ait olmuyor ve ya bir kaç emo tarzı resim oluyor. Bunlar çoğunlukla fake çıkıyor.

0|1
    0|0
  • fotolardan anlasılıyor 2 3 tane koyuyorlar genelde fake olanlar.ve duvarları zartları zurtları halka açık oluyor.

0|1
    0|0
  • paronayak olmazsan şüphe duymazsın..biri bana fake sin deyip tutturmuşdu..delirdim ya..fotomodel resmiymiş gerçek değilmişim..ya yeminler ettimsede inandıramadım..deliler var öyle inanmayan...iyide gerçek olmaız için çirkinmi olmamız gerek onu çözemedim.

1|1
    0|0
  • bi tek resimle degil bir kac resmini gorursem anlarim...anlamak mumkun ya

0|1
    0|0
  • Reelde buluşmadan, anlaşılmaz.

0|1
    0|0
    • Şunu da anlamam,

Güzelim Türkçemiz varken neden "gerçek" yerine "reel" kelimesini kullanıpta dilimizi katlediyorsun.

İleride senin sayende bu kelimeler türkçeye girecek.

Ve belkide torunlarımızın ana dili İngilizceden,ispanyolcadan gelen kelimelerle gerileyecek.

Bu arada yorumun içinde teşekkürler...

• Sen önce ''de'' halindeki bağlacın nasıl yazıldığını öğren, sonra bana ahkam kes. Türkçem ve diksiyonum gayet düzgündür.

''Bu arada yorumun için'de' teşekkürler...''

• Valla ben değilim.Kişi kendinden bilir işi :P

0|0
    0|0
  • ben orjnalım :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Google da görüntülü arama çıkmış die duydum.

O kızın yada erkeğin fotosonu aratırsak birden fazla isimde aynı foto yu görebiliriz die düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Fotoğrak kalitesi belli eder kendini. Böyle arka plan buğulu felan olur kaliteli ünlü resimlerinde. Tabi bu genelleme kesın oyle bısey yok :)

0|1
    0|0
  • Ben kullanmıyorum bu yüzden de böyle sıkıntılara düşmüyorum :))

1|1
    0|0
  • 1 2 dakika bakıp çıkıyorum sadece , kim ne yapıyor umurumda değil o yüzden.

0|0
    0|0
  • tanımadığım erkek ve kızlara bakmazsam öyle bir sorunum olmaz.

0|1
    0|0
  • Güzel kız anlamak çok kolay.. 1 fotografın altında 100 tane sap yorumu varsa faketir. :)

0|1
    0|0
  • benim fotomla da açılmış 3 fake profil saptadım çok sıkıntılı bi durum Allah kimseye vermesin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...