Siz kadınlar doğru erkek yok diye yırtınırsınız da, doğru erkeği bulduğunuzda neden o adama acı verirsiniz?

Doğru erkek yok dersiniz, romantik olmalı, bana sürekli ilgi göstermeli, beni korumalı, kıskanmalı dersiniz de, neden sizi sürekli düşünen ilgilenen, gelecek hayali kuran bir erkeğin hayatını mahvedersiniz. sanki o erkek , hayatınızdan çıkıp gitsin diye uğraşırsınız?

Onu rezil eder, kaprisler yaparsınız da bu erkek çekip gidince neden aklınıza dank eder pişman olursunuz da, suçu kendinizde aramak yerine karşıdakinde ararsınız? Üzgünüm ama ne yazık ki günümüz kadınları tiksinç. Körelmesi imkansız bir nefisleri var. Yetinmeyi, erkeğe saygı duymayı bilmiyorlar. Doğa bu, erkek güçlüdür. Gücünü kadından alır ama ne yazık ki kadınlar erkeğe saygı göstermeyi ezilmek olarak algılıyor.

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• yaşaaaaaa diyorum :) sanırım büyük bir kalp ağrısı çekiyorsun ama yazdıkların sonderece doğru... en doğrusu ne biliyormusun... takmıcaksın , önemsemiceksin ve değer vermiceksin...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu çok kaba bir tabir! Erkek milleti melaikle mi? Hepiniz sütten çıkmış ak kaşıkmısınız?

Hele sen doğru erkek olduğundan ne kadar eminsin?

Doğru erkek olsan doğru karar verirsin, doğru insanı bulabilirsin. Böylece söylenmezsin..

0|1
    0|0
    • Nazik yorumunuz için teşekkür ederim. Doğru erkek olduğumu iddia etmiyorum. Sadece karşımdaki için iyi olduğumu düşünüyorum hepsi bu. Her duygusal insan gibi, çoğu zaman duygularımla hareket ediyorum. Ne yazık ki hüsranla sonuçlanan bir ilişki yaşadım ve kendimden eminim. Yaşadıklarımı, kadınları anlayabilmek için zaten soru soruyorum. Ayrıca genelleme gibi gözükebilir ama beni doğurup, yetiştiren kişiliğimi oluşturanın da kadın olduğunu unutmadım. Sadece kızgınım kadınlara o kadar...

• Rica ederim.. anlıyorum ne demek istediğinizi.. Söyle söyleyebilirim ki tabi haklı olarak hemen hemen herkesin karşı cinsin tamamının kötü olduğunu düşündüğü bir dönem olmuştur. Kulağa biraz kötü gelebilir ama, doğrudur : herkesin başına her an her şey gelebilir. yani isyan ederek de yaşanmıyor. Aldığınız bir koli meyvenin içinden biri çürük çıktı diye hepsi çürük olacak diye bir şey yok..

• sorun nerde biliyormusun... sen kadınları genellemişsin bütün kadınlar böyle bir erkek istememz ben iztemem mesela kıskanç yada beni koruması... ben kendimi koruyabilirim... fazla ilgide sevmem ... işte sen bunu anlaman lazım her kadın farklıdır hepsini geneliyip aynı davranırsan patlak verirsin...

0|1
    0|0
  • 3 senelik bir ilişkim var aksini düşünüyor ve yaşatıyorum erkeğime.her zaman değer veririm.çogu yerde geri planda kalmayı tercih ediyorum ki deger verdiğimi ve o na saygı duydugumu bilisin diye.karşılığını da bir o kadar alıyorum.dışarıdan bakıldıgında benim yanımda bir çanta olarak taşıdıgım biri değil sevip saydıgım varlıgıyla onur duydugum biri gibi algılanması benim için çok önemli tabi onun böyle algılamasıda

0|0
    0|0
    • Nazik cevabınız için teşekkür ederim. Sizi anlayan biri olduğuna inanıyorsanız sıkı sıkı sarılın. Saygı duyun onu yüceltin. Bir erkek en çok, ona güç ve güven veren bir kadına ihtiyaç duyar. İyi, ahlaklı, saygılı, zeki kadın erkeği güçlü kılar daha da güçlü yapar.

• rica ederim.asıl ben teşekkür ederim bu kadar asil yaklaştıgın için

• Seni bir kadın baya sinirlendirmiş.Bu cümleler sinirle yazılmış belli.İnan dediğin gibi biri karşıma çıksa değerini bilirim.Ama şuan da kısmetim oldukça kapalı.O yüzden kimsenn değerini bilmek gibi bir durumum söz konusu değil...

0|0
    0|0
    • Sinirli değilim. Sadece güvenim kırık. Gerçekten günümüz erkekleri çok safız.. Ne yazık ki günümüz kadınları egoist, kendi fikirlerini dikta edip bir erkeğin oyuncakları olduğunu görmekten haz alıyorlar. Gerçekten çok acizler. Zayıflar. Yetinmeyi ikna olmayı, bir erkeğe saygı göstermeyi acizlik, zayıflık, ezilmişlik olarak algılıyorlar. Erkek güç, kadın ise güven ve huzur demektir. Maalesef kadınlar bu dünyayı duygu yumağı sanıyorlar. Biz çekip gidince hayatlarından çok üzülüyorlar. Ama nafile..

• yorumlarına katılıyorum... asla yetinmeyen birisi var benimde hayatımda... maddi manevi 8 yıldır doyuramadım... ve sanırım sona yaklaştı bu iş... doymaz doyuramazsın... yarın ölebileceğini düşünmez hiç... bugün huzurlu olmayı düşünmez... ağzının tadı hep ekşidir bu yüzden...

• doğru zaman+doğru yer+doğru kişi=doğru iş...

0|0
    0|0
    • Peki neden sonucunu düşünmezsiniz? Neden bu kadar bencilsinizdir? Bir erkeğin elinden herşeyi alıp, hayata seyre dalmak mı size cazip gelen? Ahh kadınlar. Aptalca dürtülerine engel olamayan, bedenlerini hormonlara kaptırmış, zekası yoksunu yaratıklar...

• koptum :)

• Her kız böyle degildir. Bir dahaki sefere genelleme yapmadan yaz bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kızgın mısın yoksa güvenin mi kırılmış tam olarak nasıl hissediyorsun tam bilemiyorum ama genelleme yapman ve üslubun yanlış geldi bana. Kızabilirsin belki, hatta soru sorup yazılan cevabı beğenmeyen yozlar gibi engelleye de bilirsin ama ben kendi doğrularımı sana aktarmaya çalışayım.

Evet kadınlar garip yaratıklardır bu değişmez bir gerçektir, erkeklerden çok farklı olarak ne düşündüklerini anlayabilecek teknoloji veya şahıs yoktur dünya üzerinde. Niye erkekler ne ister diye film yok da " Kadınlar Ne İster " diye bir film mevcut sinema literatüründe, sadece bunu düşünseler yeter ne kadar karmaşık olduklarını anlamaları için. Severiz yakarlar, sevmeyiz kaçarız ama yanlızlığa gelemeyiz, iki vücutta iki farklı kalpte tek olarak atmak için yaratılmışızdır o da olmaz. İlgi gösteririz kaçarlar, göstermeyiz soğuk davranıyorsun derler. Güçlü olayım incinmeyim diye açamadığımız kalbimizi açmanın bir yolunu bulurlar, sonra aşık olup kırılmaktan korksak da severiz bir kere, ama gelip parçalara bölmeyi çok iyi becerirler. Kıskanırız, hatta kavga ederiz onun için sonunda amma kıskanç bir rahat vermiyo derler, kıskanmayız acaba sevmiyor mu derler. Artık aşktan ümidini kesmiş kendi halinde erkeği tuzağına düşürüp 3 günde terkedip bizleri acıya gark eden de onlar, onlarsız yaşayınca hayatın anlamı olmayan da onlar. Her şey güzel olsun iyi gitsin, seviyorum ciddiyim diye düşünürsün, her adımını 3 defa düşünerek atarsın, sen beni sevmiyorsun da derler. Halbuki o da biliyordur sevildiğini, o yüzden dikkatli davranıldığını, ama laf anlamaz ki her şeyi 3 günde yaşamak ister. Yaşarsın bu sefer de ilişki çok sıkıcı oldu nasıl heyecanlandırabilirim diye sorar. Mutlu olsun diye onun istediği yere gider onun istediği şeyi yaparsın, hiç kontrolcü davranmıyor pişirik kilibik damgası yersin, kolundan tutar götürürsün bu sefer de afra tafradan geçilmez, en güzel tatlinin bile tadı acı gelir o tafralar yüzünden.

Velhasıl kelam, bütün kadınları acı çektiren üzen veya üzebilecek olarak görmemeni, aralarında gerçekten sevilebilecek, sevgini hak edenler olabileceği ümidi de olsun hep aklında. Ama yine de olumsuz tecrübelerin olacaksa da bunların kalbini taşlaştırmasına kaşarlaştırmasına izin vermemeni öneririm. Gerçekten sevgini hak eden, sevebileceğin kişi karşına çıktığı anda geçmişin acısını öfkesini ondan çıkarırsan çok yazık olur vurursun duvarlara kafanı. Sabır diliyorum...

0|0
    0|0
    • Nazik yorumunuz için teşekkür ederim. Bu dönemde güçlü olmayı dilemekten başka bir çarem yok.

• soru babalar gibi bir soru ama yanıtı asla olmayacaktır eminim:)

0|0
    0|1
  • soru başlığı çok sert arkadaş..

bugün doktora gittim de bana oğlum sağlık herşeyden önce gelir dedi bana mantıklı geldi takma kafana arkadaş hatun milleti bu birinci gün dünyaları verir sana ikinci gün seni alır senden

0|1
    0|0
  • kız milletine ilgi göstermezsin sevmiyorsun der ilgi gösterirsin sıkılır romantik olursun eziksin der maço olursun kabasın der :S

0|1
    1|0
    • En iyisine lanet gelsin. Resmen diktatördür kadınlar. Egoist , bencildirler. Ne yazık ki günümüz kadınları ahlaksız, terbiyesiz ve aptal.

• öyle deme mahallemin kızları sağa sola bile bakmaz yolda yürürken hala evlenilecek kız var ;)

• Dostum sana çok önemli bir sır vereceğim.

Kadınların istedikleri ile istediklerini söyledikleri şeyler farklıdır.

Genelleme yaptım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...