Sitede body buildingle alakalı ilgisi olanlar varmı? İlgisi olanlara 9 yıllık tecrübelerim?

Soru sormayın cevaplamıyacağım.
1) Doğru antreman süresi laklak çene yapmıyorsak 1.5 ile 2 saat arası. 2 saati gectikten sonra ilk alarm olarak kalp pompayı keser yavaşlar. Siz yüklendikçe kalbi yorarsınız dahasıda var uzun.
2) Supplementler gereksizdir. Şöyleki yerine et tüketerek cok daha etkili kan değerlerine sahip olursunuz. Supplement kullanmayın paranıza yazık çöpe atmayın. Et tavuk balık yumurta meyve ve sebze , kuruyemiş baklagil tüketin
3) 4 litre su için minimum
4) 3 saat aralıkla 30-40 gram arası protein yükleyin. Toz diil gercek yiyeceklerle real food!
5) haftada 7 gün bile antreman yapabilirsiniz. Bir şampion olmak istiyorsanız 7 gün şart!
6) bacak ve el bileği çalışmadığınız takdirde kol ölçünğz engelli büyütecektir. Beynimizde bu orantıyı kuran bir sistem var.
7) calışırken ağırlıklara takılmayın. Önemli olan kası izole çalıştırmaktır. Örnek standing barbell curl yaparken belinizden destek almanız demek o seti veya tekrarı bel çalışmış olmanız demek :) bel vurmayacağınız maximum ağırlıkta çalışın.
8) serbest squat deadlift bu sporun olmazsa olmazıdır.

9) göüs calışırken barbelller yerine dumbell larla çalışın farkı hsediceğinize dair söz veriyorum. Barbelları unutun göüs idmanlarında. Butter fly makinasında calışırkende omzunu yaslayıp ust göüsünüzü önde tutun ve bana dua edin :)
10) agırlık calışırken asla yardım almayın. Yardım aldıgınızda bir tak kaslarınızdaki fibriller hiç çalışmaz buda daha az büyğme demektr. Kndnzn kaldırabilcegi maximum ağırlıkta idmanı tamamlayın
Hepinizi öptüm

Güncellemeler:
İlk ve son bu millet hiç bişi haketmior. Supplementi satıp paralarını alıp hayellerinide çalıcaksın..

0|0
03

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...