Spor ile ilgili?

Arkadaslar hergun 1 saate yakin kardio ya da hitt calisiyorum. onun disindada haftada 3 gun kas yogunluklu calismalar tum beslenme duzenim cok iyi kahvalti olsun aksam yemego az ve oz yiyorum fakat gelin gorunki ben su eti burcak biskuviden bir turlu vazgecemedim vermem gereken 2 kg var hergun yaptigim. sporlarami gidiyor bu yedigim biskuvi yoksa kilo olarak gerimi doner

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• 2 kilo ne ya. Sadece gobekte olsa yine gorunmez. Neden bu kadar kasiyorsun. Boy kilo olcul3r ne.

0|0
    0|0
    • Sporcu olunca cok farkli oluyor :D 2 kilo 2 kilodur suanki kilom 50 boyum 1.63 48 olmak istiyorum olculerimde bel 66 kalca 85 goguste 85 2 kilo deyip gecme sonra oluyor o 5 kilo

• Evet biliyorum istesem 1 haftadan kisa bir surrde gidiyor ama benim gibi cok sevip vazgecemedigin bir yiyecek varsa hayatinda zor gidiyor onca spora ragmen ancakk bende cok fazla alan var fakat şu an ugrastigim alan pilates ve fittness onun disindada dağ bisikleti su yazin dag bisikleti ile turlardaydim 10 kiloya yakin vermistim cok iyi beslenmeme ragmen aldim ama vucudum alismis heralde sabit bir kiloaya geri geliyor

• belki vücut dengen odur bilemezsin çokta zorlama yarışma filan olursa zorlarsın. burçak nedir ki ben içkiyi sigarayı bıraktım, sigarayı çok sevmeme rağmen. ama bilemem tabi. tipini şeklini merak ettim resmini görmek isterdim iki kilo neredeymiş :)

Kızlar Ne Diyor 1

• ya bişey sorucam hangi kardiyoyu ve hitti yapıyosun youtubedan falansa bir link atsana benimde ihtiyacım varda? :/ ve diyetini de?

0|0
    0|0
    • Canim internetten yapmiyorum benim yaptigim hity calismalarinin temelini anlatiyim sana senin icim ideal nabiz araligini hesap etmen lazim sonra 1 dakika en yuksek nabiz sonra 2 dakika orta soddetli 4 dakika hafof siddetli tekrar 2 dakika cok soddetli orta hafof boyle 45 dakika boyunca yapiyorum kardio olarak sana leslie onerebilirim internete leslie yazip yapabilirsin 3 mil olanlari

• çok teşekkür ederim bakıcam peki bu kardiyo yaparken diyet yapmam gerekir mi ne tür bir diyet mesela?

• benim uyguladıgımı uygulayabılırsın aslında benimki diyet sayılmaz benım yasam duzenım boyle ama dıyet surecınde benım spor ıcın uyguladıgım program hem kas kaybını mınumumda tutar hemde metobolızmanı hızlandırır proteıne agırlık vermen lazım ılk 1 hafta hıc seker yok meyve dahıl olmak uzere sıfır seker sadece proteın ondan sonra proteın ve saglıklı karbonhıdratları bırlestırıp az ve sık yemeye ozen gostermelısın hayatından şeker beyaz un çıkarttınmı ve spor yaptınmı mutlaka verırsın canım

Yükleniyor...