Klonlanma fikrine hiç bu kadar sıcak bamamıştım! Ne yapmalıyım şimdi ben?

Klonlanmak fikrine hiç bu kadar sıcak bakmamıştım.Taa ki bugün lys sınavının tarihine bakmak aklıma gelinceye kadar. Sınav tarihinin ablamın düğünüyle aynı güne üstüne üstlük aynı saate denk geldiğini fark ettim. Ablama söylesem beni öldürür yüz kez sordu "16 haziranda sınavın yok di miii?" diye..Ama ben ne yapıcam şimdiii.. 1 yıldır harıl harıl ders çalışmışken sınava girmesem olmaz..Düğününe gitmesem ablam beni asla affetmez ..Off off.. Sizce ne yapmalıyım ? -_-,

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• bence bakanlıgı ara ve dekı ablamın dugunu var kanka 1 gun sonra yapalım ok der ;)

yada soyle yap en ıyısı sen sınava gırme ablan kızar fıln dımı ablnda okadar anlyıssıdr soncta yanı.yada soyle yap sn en ıyısı ıkısınede gtme kafan raht olsun.

canım ya :)

kafana taktgn seye bak benim bıldgım dugunler gundz 1le 5 arası olur aksamda 5ile 11 arasıdr:)

snde gıdıceksın snvına sonra dugne tekrr doncksn hepsı bu

0|0
    0|0
  • Yok artık, bunu ciddi ciddi mi soruyorsun yahu... Kafanı yorduğun şeye bak, sonuçta Türkiye'de yaşayanlar için en büyük sınavdan bahsediyorsun, eminim anlayışla karşılar ablan. Benim de üniversiteye kayıt tarihim tam da abimin düğün gününe denk gelmişti, kral adamdır o yüzden senin taşşağın sağ olsun dedi gönderdi :)))

0|0
    0|0
  • dugunu okulun kantininde yapsinlar. bitince ugrarsin

0|0
    0|0
  • ablana sınav tarihi yeni belli oldugunu söylersen anlayışla karşılayacaktır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dugunun ortasina falan yetisiceksin ama sac makyaj isi war.. sinav yeri ve.dugun salonu.mesafesi derken ne dycem bilemedm :-D Ama kesnlkle sinav daha onemli dugun bir gunluk snav gelecegn

0|0
    0|0
Yükleniyor...