Almanya Belçika'yı yener mi? Türkiye play off'a katılmayı hakeder mi?

Naptın be hidddink can...beyler sizce almanya belçika yı yenermi ya da yenmek ister mi?

ve Türkiye bu oyunla play-off lara gitmeyi hak ediyor mu?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yüreğim acıyor gerçekten. Bu kadar ezilecek takım mıydık biz. Normalde görevliyim yine stadda ama gitmiycem bu sefer gerçekten ben çok üzüldüm Türkiye'yi bu şekilde görünce. Hani yenilmek sorun değil yenilebiliriz ama bu şekilde değil. Biz kimlere kök söktürdük hele ki sahamızda kimlere kafa tuttuk ama Almanya'ya karşı oynadığımız oyun beni çok üzdü. İlk 15 dakikası için değil maçın genelinde oyuna hükmettiler orta sahamız tamamiyle boşaldı resmen 8.sınıf takımlar gibi 11 kişi savunma yaptık. Şimdi gene daha önce olduğu gibi başkasının yardımıyla gerdeğe giriyoruz bu nasıl iş.

0|1
    0|0
    • Kardeş valla o eski avrupa şampiyonasında geri dönüşlerin kralı son saniyesine kadar maçı bırakmayan Türkiye yi özledim a.q. Harbiden yenilmek sorun değil ama adam gibi oynamadan ezile ezile yenilmek deli ediyor

Kızlar Ne Diyor 5

• Almanya Belçikayı yer yer

0|1
    0|1
    • Kasıtlı bir yenilgi olabilir ama, sonuçta avrupa da çok sevilen bir ülke değiliz dimi

• Almanya dünyanın en güclü takımlarından biri

• sanmam ben.

0|0
    0|0
  • bellç,ka yenemez

0|0
    0|0
  • evet hakediyor..

0|0
    0|0
  • bir cacık olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Belçika yenilgi biz beraberlik alsak Belçika'yı yendik diye gidebiliyoruz. Belçika eski Belçika değil, çok iyi bir takım oldular ve Almanya karşısında çok sıkı mücadele edecekler. Bizim aptal futbolcular gibi sahada yatmıyorlar, genç ve dinamik, amaçları olan bir takım.

O yüzden Alman-Belçika maçını çantada keklik görmeyin. Ben en azından Bir galibiyet almamız gerektiğini düşünüyorum. Belçika-Almanya maçı da bana göre berabere biter. Eğer avrupaya gidemezsek ülke puanı çok büyük ölçüde zedelenir. Zaten düştükçe düşüyor, bir an önce başarı almak lazım. Avrupayı garantiledikten sonra Hiddink'e uçak biletini verip Hollandaya, Oğuz çetininde kıçına tekmeyi basmak lazım.

Zaten ne geldiyse onun yüzünden geldi.

0|0
    0|0
  • walla bu gol kabızlığıyla çıksakda bence pek bişey olmaz bizimkiler gidip gidip topu adamların ayağına geri bırakıyo kaleye vurcana taca cıkartıolar topu bu nası takım oyunu anlamadım gitti...

0|0
    0|0
  • biz azerbaycana yenilmezsek playofflardayız.

belçika galibiyeti mucize gibi bişey.

zaten hiddink amcanın dediği gibi azerileri de yenemezsek gitmeyelim zaten.

Alışkınız biz şampiyonalarda olmayıp uzaktan iç çekmeye çok yadırgamayız :)

0|0
    0|0
    • kardeş bizim de kazaklarla berabere kalmamız mucize idi ama gerçek oldu

• dostum ama bizim durumumuz tamamen farklı.biz tamamen yumurta kapıya dayanınca oynuyoruz.ama almanlar tıpkı diğer güçlü ülkeler gibi ( ing fransa ispanya vs. ) işin sistematiğini oturtmuş adamlar.o yüzden ben pek ihtimal vermiyorum belçikanın ordan puan çıkartacağına galibiyet almaları ise mucize olur baya.

• haketmiyoz, biz bu futbolla dünya kupasına falan gitmeyelim. gidip bide orda rezil olacaz

0|0
    0|0
    • çok doğru diyorsun valla bu kadar rezil futbolla nereye gideceğiz.

• bir cacık olmaz.

0|0
    0|0
  • Türklerden birşey olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...